Lista ocen Opel Astra G (50)

3,6
~Lasot
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Osobiście auto użytkuję od roku, ale mój teść użytkował je 11 lat i ta ocena będzie uśrednieniem tych 12 lat. Auto jest na wskroś przeciętne. Klasyczny wół roboczy, który ma cię stosunkowo tanio i w miarę wygodnie przewieźć z punktu A do punktu B. Czytałem opinie o tym samochodzie i wiele osób na niego narzeka. Prawda jest taka, że jak dbasz tak masz. Kupując auto, które w przeszłości miało 5 właścicieli nigdy nie dowiemy się jak było...
~Marcin
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Ogólnie auto oceniam dobrze. Spokojnie można polecić na normalna jazde. Osobiście zastanowiłbym sie nad silnikem- chyba lepszy 1,7 dti lub ten 2 litrowy oczywiście diesel. Nastepne raczej nie bedzie to opel ani ford!!:) no może na vectre sie skusze z silnikiem 1,9 cdti
3,3
~Zulu-Gula
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Auto służbowe. Codziennie około 65 km w pięciu chłopa o wadze od 75 do 105. Wcześniej służbówkę mieliśmy Astrę II 1.6 Paliło jak smok, zawieszenie się posypało, hamulce również. Też trzeszczało. Dostaliśmy kombi 1.7D I chłopaki byli zadowoleni. Ja mniej. Na bieżaco wychwytywałem kolejne trzaski tworzyw. W zasadzie lepsze i przytulniejsze wrażenie robi Astra I kumpla. Zanim kupisz ten model przejedź się i wychwytuj wszelkie trzaski. Świadczą...
3,2
~Danek
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Auto za rozsądną cenę ale wcześniej miałem astrę F z silnikiem Isuzu 82KM i żałuję ,że zamieniłem je na tego gniota. Tamto auto było z 1996 i miało 250km a jeździło jak mażenie i gdyby nie korozja to pewno dalej bym nim śmigał!
3,4
~toor
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
auto nie stanęło w trasie wiec nie pisze ze źle ale te męczące usterki w elektronice wpływają ostro na minus. szczególnie że nie są łatwe do wykrycia. wystarczy wejść na jakieś forum i poczytać jak diametralni inaczej serwisy diagnozują usterki.
3,7
~Rafał
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Nie miałem z nim większych problemów. Kiedy trzeba można jakotako depnąć jednak bez rewelacji. Były by 3 gwiazdki jednak spalanie w okolicach 5l na 100 mnie urzekło :) (Silnik)
~Zbyszek
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Dobry samochód rodzinny. Oszczędny, dynamiczny (moment obrotowy 170NM wystarczający do bezstresowego wyprzedzania) pojemny w wersji kombi. Duża dostępność części zamiennych (ale raczej się nie psuje). Dobry silnik (niewysilony, zaprojektowany w Japonii, bez dwumasy i DPF). Samochód przejechał Bałkany bez najmniejszej usterki (ponad 3000 km w 2 tygodnie).
~Garet
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Polecam!!! Naprawdę bardzo fajne autko. Główne zalety mojego modelu to silnik i zawieszenie.
~AutoMag
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Po ponad trzech latach użytkowania Astry II i przejechaniu od nowości 77tyś/km opisze moje wrażenia z użytkowania Opla. Samochód był niezawodnym towarzyszem podróży. Wnętrze jest pojemne aczkolwiek czarno/szare i smutne. Ergonomiczne rozmieszczenie wszystkie przełączników, rozkładanie bagażnika beż udziwnień. Widoczność oraz parkowanie naprawdę ok(nowe modele pod tym względem są coraz gorsze) Astra ma wspaniały silnik 1,7CDTI(od Isuzu...
Dziennik kosztów dla Opel Astra G
6,2
8,1
9,5
~chmielarz
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
tradycyjna linia nadwozia, z tradycyjnym wnętrzem, samochód nadaje się do codziennego podróżowania do pracy, raczej nie wyróżnia się z tłumu,silnik ekonomiczny i solidny, rewelacyjne zawieszenie, części zamienne dość tanie, samochód polecam: seniorom i poukładanym paniom