Lista ocen Opel Astra G (62)

~maciej
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Przeciętnie, oj przeciętnie. Astra ładnie wygląda i dobrze sie prezentuje zewnątrz jak i wewnątrz, ale szczegóły psują całokształt. Po przesiadce z 306 jak dla mnie jest przepaść. 306 mimo że starsza, słabsza dawała mi dużo wiekszą frajde z jazdy i była bardziej komfortowa. Auto bardziej dla dziadka. Auto popularne, proste w naprawie ale może się okazać dość kosztowne w naprawie.
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Generalnie samochód bardzo fajny. Zakupiłem go przy przebiegu 100 000 km i zaraz potem zamontowałem gaz (BRC Sequent 24) przejechałem nim 70 000 Autko przyjemnie się zbiera pomimo nie za dużej mocy ,gdyż jest dość lekkie przy tym zachowując w miarę rozsądne spalanie. Co zadziwiające oferuje naprawdę sporo miejsca nawet na tylnej kanapie a bagażnik jest naprawdę spory. Auto miało pewne problemy z niezawodnością ale o tym dalej. Wygląd to...
~Cosmo
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Auto jest zajebiste. Jak sie nic nie psuje to jest ok ale jak sie zepsuje to kilka żeczy na raz.
~DoReMi
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Krótko mówiąc jestem zadowolony z dokonanego przed rokiem zakupu. Przyjemność codziennej jazdy wynagradza nawet $$ na stacji benzynowej :-) Ale "doskonale" nie dam... mogłoby być lepiej.
~Ellag
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Ogolnie bardzo przyjemny samochod na kazda pore roku. Wydajne ogrzewanie/klimatyzacja, duzy bagaznik, jak na cabrio (tygodniowe zakupy, ewentualnie dwie spore walizki i torba). Cztery pelnowymiarowe miejsca dla pasazerow. Wiatr we wlosach :) Wszystkie przeglady w cenie zwyklej Astry. Zlodziejom niespecjalnie sie podoba :)
~Krzysztof
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Bardzo dobre auto by wyróżnić się z tłumu, nie tracąc niskich kosztów eksploatacji i praktyczności. Łatwo o znacznie bogatsze wyposażenie, niż w innych wersjach - skóra, klima, tempomat.
~turmoll
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Świetne auto dla bezdzietnych osób/par. Fajnie wygląda, cena auta i części zamiennych jest w granicach rozsądku. Nie ma się do czego przyczepić... chyba, że pojawi się dziecko.
~grzech
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
super samochod dla mlodych ludzi chcacych odroznic sie na drodze!! ludzie sie ogladaja za sylwetka zrabnej Coupei:D:D:Di o to chodzi:D latwo mozna poddac tuningowi czesci w miare tanie:D:D auto solidne! polecam!!!!
4,1
~PODGRZYBEK
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
BARDZO DYNAMICZNY, NIE BRAKUJE MU MOCY ALE PRZEKŁADA SIE TO NA SPALANIE (Silnik)
~pawer@mp.pl
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Doskonałe auto rodzinne dla ludzi bez ambicji sportowych. Bogate wyposażenie, super wygodne fotele i komfort jazdy powodujący, że wsiada się do tego auta z przyjemnością.Dałbym 5 gdyby nie wyżej wymienione usterki.