Lista ocen Opel Astra G (101)

~dan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Ładne, ciekawe auto, piękna boczna sylwetka Coupe, Bertone naprawde świetnie wkomponowało w zwykłą Astrę sylwetkę Coupe, byle jej nie oszpecać jakimiś pseudo tuningowymi badziewnymi dodatkami kiczowatymi- bo wtedy mamy obciachową wiochę, proponuje pozostawić i utrzymać jak najbardziej w oryginale i jak najlepszym stanie technicznym, szkoda tylko że nie zmieniono nieco bardziej przodu i tyłu bo wygląda za bardzo jak zwykła Astra ale itak jest...
4,1
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Dobre, zrywne, \"sportowe\" auto w dobrej cenie. Nie jest to szczyt techniki, może 120KM to nie corvetta, ale wydaje mi się, że jeśli chodzi o sportowe auta w tej cenie, to jest to najlepszy wybór. Jeśli ktoś kupuje auto sportowe w tej cenie, to na pewno chciałby auto tanie w ekspoatacji, a opel taki właśnie jest. Polecam wszystkim miłośnikom, którzy szukają taniego sportowego auta na start.
~dejos@go2.pl
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Opel Astra Caravan oraz inne wersje - to wspaniałe i udane auta o przepięknej delikatnej, ale jednocześnie sportowej i lekko agresywnej linii nadwozia o żwawych lecz paliwożernych silnikach. Komfort podróżowania jest bardzo dobry - nie męczą nawet dalekie podróże. Intuicyjne rozwiązanie deski rozdzielczej oraz prosta obsługa kokpitu. Fantastyczny układ jezdny - zestrojenie zawieszenia wraz z układami elektronicznymi za żadne skarby świata nie...
~Kluko
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Jak można oceniać wóz, który przez tyle lat nie chce sprzedać bo nie ma sensu ryzykować kolejnego który może zawieść. Pare razy już sobie mówiłem - jest tyle innych fur i chyba na zmianę - ale nie, astra II to jest to.
3,3
~foreks
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
1.8 ecotec jest w porządalu. raz na jakiś czas go tylko ´odmulić´ potrzeba. w miarę elastyczny, jak na potrzeby warszawy odpowiedni. ogólnie z 1.8 można powalczyć. (Silnik)
~Maciejka
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
W dzisiejszych czasach trudno określić czy warto jest wydawać fortunę na lepsze wozy. Astra G ma 4****, niezawodność, dużo części zamiennych i oczywiście nie najstarszą jeszcze budę. Warto się nad nią zastanowić jak się chce mieć 2 samochody w rodzinie i święty spokój z naprawami. Polecam!
~jaca
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Jeżeli ktoś marzy o aucie z charakterem i temperamentem to niewątpliwie to jest to. Moja wersja to 1.8 116 KM w wersji sportline. Nic dodać i nic ująć czysta przyjemność z jazdy.
~rodrick
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Mimo iż samochód używałem krótko bo tylko 4 miesiące, niestety przez stłuczkę na którą wpływu nie miałem, mogę powiedzieć, że w aucie bardzo się zakochałem i moim następnym też będzie Coupe. Auto ma świetną sylwetkę która nawet dzisiaj wygląda bardzo elegancko. Układ jezdny jest rewelacyjny i jeździ się bardzo komfortowo ale również sportowo. Drzwi bez ramek pięknie wyglądają z opuszczonymi szybami.
~ASTERman
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Auto przyzwoite pod każdym względem o miłej prezencji i przyjemnym wnętrzu. Silnik idealny aby jazda była już przyjemnością.
1,8
~abc
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Całokształt: wyjątkowy szajs z porównaniu z Hondą Accord.