Lista ocen Opel Astra F (44)

~Majner
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Wszystko opisałem po kolei w pod punkach poniżej. Dodam tylko że kupiłem go z konieczności (brak kasiorki), nie cierpię samochodów z napędem na jedną oś. Gdy już będę miał więcej mamony to zakupie sobie upragnione audi w quattro. Opla Astre F polacam wszystkim niewymagającym kierowcom którym zależy głównie na bardzo niskich kosztach eksploatacji.
~Robert robert72grz@interia.pl
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Jeżeli chodzi o środek auta to miejsca jest w miare dla czterech osób,miły nawet wytrzymały welur z miękkim plastikiem tworzy miłe i przytulne wnętrze.Jeżeli zaglądniemy pod maske to dbając można popatrzeć tylko dla zasady.Bagażnik w miare.Jezeli chodzi o karoserie (mam metelik) to oprócz tylnego prawego nadkola jest OK.Nadkole ów zaczyna puchnąć a zaraz po kupnie założyłem platikowe a i tak uległo,no ale na 15 latke strusia wygląda naprawde...
~Falcon_
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Jak na auto semgentu C z pierwszej połowy lat 90 trudno oczekiwać więcej. Samochód jest pewny, na gazie ekonomiczny, praktycznie bezawaryjny. Zdecydowanie mogę go polecić jako auto do miasta bądź na okazyjne wypady na wakacje nawet na drugi koniec kraju :)
~dgru
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Jak na tak stare auto, to chyba nie ma za bardzo na co narzekać. Zawsze jest coś do wymiany, ale nie ma na szczęście usterek, które zatrzymałyby auto na trasie. Trzeba regularnie przeglądać przy użycia oka fachowca, a nie będzie problemów. Dobry silnik do LPG.
~Tenor
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Generalnie samochód oceniam bardzo dobrze. Przez 6 lat eksploatacji nigdy mnie nie unieruchomił. Podzespoły mechaniczne - silnik, zawieszenie - bardzo solidne. Koszty napraw bardzo niskie. Prosty, solidny wóz, ale jak na ten rocznik nieźle wyposażony. Jedynym mankamentem w tych modelach jest korozja - dotyczy progów i tylnych nadkoli.
~Cezorek
Sedan 1.6 Si 100KM 74kW
Tylko człowiek skrajnie potrzebujący pojazdu zdecyduje się na 30 letniego Opla. Zawsze podobała mi się bryła w Astrze F i w końcu ją mam. Rok jest ze mną i stwierdzam, że to świetne auto mimo upływu lat.
~blazecz
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Polecam dla osób, ktore chca mieć samochód wygodny, niezawodny i w miarę ekonomiczny. Jest to autko warte swojej ceny, ale podkreślam że polecam te modele astry z silnikiem 1.6, a nie te padaczki 1.4.
~Łukasz P.
Sedan 1.6 Si 100KM 74kW
najlepsze 1.6 w historii Opla. Do LPG idealnie pasuje.. w ciągu 6lat zrobił 120tys km na gazie.. i na tym samym reduktorze. Spalanie 7,5 LPG trasa, miasto 9LPG, benzyna only do rozruchu:) Szczęśliwy egzemplarz? (Silnik)
~Cygan
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Komfort jazdy jest fenomenalny, czuć jak auto dosłownie płynie po asfalcie po wymianie na nowe zawieszenie, a wspomaganie cud miód i orzeszki, można kręcic małym palcem u ręki w miejscu.
~VoorT
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Silnik C16SE (8v, 100KM) pracuje dobrze. Nie bierze oleju (co dosc niezwykle jak na Opla) i pracuje rowno. Jedyny mankament to halas jaki generuje na wysokich (5K+) obrotach. (Silnik)