Lista ocen Mitsubishi Space Star Hatchback 5d Facelifting (4) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cinek156
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Tu daję czwórkę ponieważ auto ma pozytywnie reagujacy układ jezdny ale troszkę czasem przechyla się w ciasnych łukach i zakrętach podejrzewam że opony 185 a nie zastosowane 175 załatwiłby sprawę, Super promień skrętu, Zawracanie i manewry w ciasnych miejscach to dla niego bułka z masłem .Jest do tego stworzony.
~Uki
Hatchback 5d Facelifting 1.0 71KM 52kW
Nie mam zastrzeżeń, zawieszenie jednocześnie komfortowe i bezpieczne (nie przechyla się nadto w zakrętach). Cicho pracuje i dobrze wybiera dziury (bez słyszalnych łomotów itp.). Wiadomo nie jest to samochód do rajdów tylko do spokojnego przemieszczania się głównie w cyklu miejskim.
~Zadowolona właścicielka
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Idealny. Nie mam zastrzeżeń. Nie wiem czy w tej rubryce powinnam to wpisać, ale promień skrętu jest bardzo mały, dzięki czemu łatwo manewrować i zawracać. Polecam każdemu, kto ma mało miejsca do parkowania i każdemu do miasta, tam gdzie ciasno, Space Star sobie poradzi.
~b_soszinsky
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi, świetna przyczepność, szczególnie przy rozmiarze kół 15 cali. Trudno oczekiwać w tym segmencie, za takie pieniądze komfortowego, miękkiego zawieszanie. Ludzie z takimi oczekiwaniami to typowi dyletanci. Dziury na drodze po prostu należy omijać.
Mitsubishi Space Star Hatchback 5d Facelifting