Lista ocen Mitsubishi Space Star (1998) (149) - Widoczność

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rigel20@wp.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Wysokie umieszczenie fotela sprawia , że widocznośc wokół jest bardzo dobra( nigdy nie będzie idealna ). Wszystkie manewry wykonuję na lusterka , bez konieczności odwracania się itp. to świadczy ,że lusterka wraz z elektryczną regulacją kątów w zupełności zapewniają komfort wszystkich manewrów.Ponadto regulacja fotela kierowcy w kilku płaszczyznach umożliwia optymalne ustawienie ciała kierowcy w celu właściwej obserwacji drogi.
~Pusiol
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Jeśli chodzi o widok z kabiny to git. Zwłaszcza jeśli trzeba gdzieś się w mieście wcisnąć to nie mam bata zatka każdą szczelinę, każde miejsce parkingowe, każdą wyrwę i lukę :)) Natomiast polecam wymienić żarówki na jakieś \"30-50% światła więcej\" bo jakość standardowego oświetlenia jest kiepściuteńka (dobrze ze ma halogeny to se na wsi można doświetlić :) )
~ Darek
Minivan 1.6 98KM 72kW
Nie widać końca przedniej maski, ale auto da się łatwo wyczuć. Jak chodzi o widoczność do tyłu, to polecam wyciągnięcie środkowego zagłówka. Dalej o widoczności - tym razem nocą: światła są kiepskie (Hella się nie popisała). Narzekałem na Renault, ale jego reflektory wyposażone w żarówki H7 i H1 zdecydowanie przewyższały H4 MSS, co po prostu wiadać!
~korand186
Minivan 1.3 16V 86KM 63kW
Mam tylko uwagę do odparowywania szyby przedniej. Chyba posiadam wersję angielską tego układu, bo w pierwszej kolejności odparowuje część szyby naprzeciw pasażera, a ja muszę się gimnastykować i zaglądać od jego strony. Włączenie klimatyzacji przyspiesza sprawę, ale trwa to i tak za długo i nie zmienia kolejności odparowywania.
~adszym@poczta.onet.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
trochę za szerokie przednie słupki, gdy przednia szyba jest brudna to pas brudu po lewej stronie (gdzie wycieraka kończy już pracę) + słupek tworzą dość duże "martwe pole" - słabo widać samochody np. wyjeżdżające z podporządkowanej ulicy przed nami po lewej stronie; badzo dobra widoczność z tyłu, dobrze dobrane lusterka
~korand186@wp.pl
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Dałem 4, bo z widocznością jest OK, ale jak nie pada deszcz. Przednia szyba na wysokości wzroku kierowcy od nowości odparowywała w ostatniej kolejności. Klima trochę pomagała, ale tak nie powinno być!!! Podgrzewane lusterka boczne to znakomita sprawa - skuteczność działania jest b.wysoka!
~slave
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
dość duże martwe pole po bokach z przodu, konieczność wyjęcia środkowego tylnego zagłówka żeby coś widzieć do tyłu, bardzo dobre boczne lusterka wsteczne, stosunkowo wysoka pozycja za kierownicą uprzywilejowuje w stosunku do kierowców większości samochodów osobowych
~piotr87
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Jedyną rzeczą która mi przeszkadza to środkowy zagłówek w tylnej kanapie, gdy potrzebuje skorzystać z lusterka wstecznego mało widać. Lusterka dość duże większe niż w niejednym VW czy Audi i do tego podgrzewane co w tamtych latach nie było standardem..
~Stan
Minivan 1.8 GDI 122KM 90kW
Wysoka pozycja kierowcy zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Przedni lewy słupek z racji swojej szerokości nieco zasłania lewy przód przy skręcaniu, ale i tak nie ma porównania do Seata Alhambry czy Sharana - tam to dopiero jest porażka.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Space Star (1998)
5,2
7,4
~Macenty
Minivan 1.8 GDI 122KM 90kW
Siedzi się wysoko, ale nie widać krawędzi maski , która schodzi ostro w dół. Lewy słupek trochę zasłania pole widzenia przy łukach w lewo. Do tyłu średnia. Światła nie są powalające, warto założyć dobre żarówki (+ 50%) to jest pewien minus.