Lista ocen Mitsubishi Space Star (1998) (169) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 177 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pusiol
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
I znowu w porównaniu do golfa... skrzynia przyjemniejsza w obsłudze - trafia w biegi bez problemu i nie trzeba jej wbijać młotkiem; najlepiej pozwolić żeby lewarek sam sobie wskoczył w odpowiednie miejsce i tylko delikatnie popychać. Nie wiem jak będzie z jej niezawodnoscią bo autko za dużo nie przejechało (84 000) ale mam nadzieję że przy rozsądnym korzystaniu będzie OK
~korand186
Minivan 1.3 16V 86KM 63kW
Do ok. 150 tys. km było doskonale. Potem stopniowo trudniej (dla żony) wchodziła 1-ka, a po ok. 200 tys. również wsteczny. Gdy już i mi za pierwszym razem się nie udawało... to po 250 tys. km wymieniono w ASO (koszt części i robocizny 270 zł) tulejkę dźwigni zmiany biegów i do tej pory jest OK.
~specoo
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Sama skrzynia była bardzo dobra, zastrzeżenia mam jedynie do przekładni która potrafiła się raz na jakiś czas rozregulować i zaczynał się problem z wrzuceniem jedynki. Jednakże znajomy mechanik likwidował ten szkopuł za 20 zł i znowy miałem spokój na następne 50-70 tys. km.
~Szymon
Minivan 1.6 98KM 72kW
Skrzynia biegów ogólnie ok, ale wkurza mnie to, że problemowo \"wchodzi\" 1 bieg -> trzeba mocno przyciągnąć do siebie lewarek. Panowie w ASO nic na to nie mogli poradzić, stwierdzili, że to wina francuskiej skrzyni... Brakuje troche 6 biegu...
~GRANT
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
No niestety bywają problemy z jedynką i wstecznym,ale nie są one częste.Dramatycznie jest z 5,gdyż w trasie nigdy nie wiem czy wrzuca 3 czy 5,dopiero po chwili obrotomierz pokazuje który bieg wrzuciłem.BARDZO WKURZAJĄCE
~hk
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
problemy z biegiem 1 i wstecznym/zbyt czesta wymiana plastykowego lacznika/wymiana ok.120.00/mozna samemu ten problem usunac wciskajac w jarzmo dzwigienki 2 cienkie podkladki metalowe po jednej z kazdej strony tulejki plastykowej.
~Mechanik-samochód bardz przyjazny,wart polecenia
Minivan 1.6 98KM 72kW
ach te francuzkie części,skrzynia od reno wymiana skrzyni na gwaranji przy przebiegu 45000 km.z powodu głośnej pracy na 2i3 biegu ,nowa jest wprawdzie cichsza ale nie jest to ideał , musiałem się do niej przyzwyczaic .
~krispol
Minivan 1.3 16V 86KM 63kW
przełożenia są bardzo dobrze dobrane- problemem jest zawodny mechanizm tulejek, co objawia się problemem z wrzucaniem jedynki i wstecznego- jednak niedrogie zamienniki, godzina pracy i jest jak w nowym aucie
~pzulewski@era.pl
Minivan 1.6 98KM 72kW
skrzynia produkcji renault - od nowości na 2 chodziła głośno - teraz doszedł 4 bieg. Biegi wchodzą dość gładko i bez problmeów. Szybko zużywa się łącznik lewarka z wybierakiem skrzyni biegów.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Space Star (1998)
5,2
7,4
~ksorownik
Minivan 1.3 16V 82KM 60kW
Przecietna ale z racji na przebieg, synchronizacja 3 biegu troche podupadla. Ciezko wchodzi 5 bieg ale to raczej sprawa regulacji. Spokojnie spokojnie da sie z tym jezdzic i nie przeszkadza to wcale.