Lista ocen Mitsubishi Outlander II 2.0 DID DOHC 140KM 103kW 2006-2012 (78) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert K.
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Niestety auto jest zbyt drogie w stosunku do jakosci jaka oferuje Mitsubishi Outlander, najwiecej mam uwag do plastikow, ktore naprawde moglyby byc bardziej przyjazne. Mam tez uwagi co do drzwi oraz tylnej klapy, trzeba napradw ostro klepnac aby sie zamknely, dziwne ale nie powinno tak byc w samochodzie ktory kosztuje 120 -140 tys PLN. Troche denerwuja mnie tylne atrapy swiatel stopu ladna ale bezuzyteczna, tam tez moglyby byc diody!!!!!
~Simon
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Auto nie jest idealne ale stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Bardzo trwałe i przyjemne w eksploatacji auto. Japończycy skupili się bardziej na praktyczności, trwałości, a nie wrażeniach estetycznych czy wykonaniu. Dlatego jeżeli ktoś akceptuje niedokładne spasowanie plastikowych elementów wewnętrznych, niemal surowe, czy styropian w podłodze na rzecz wygody, bezawaryjności i frajdy z jazdy ten na pewno będzie zadowolony.
~Krzysztof
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Cena nieadekwatna do jakości. Już wiem że wolę używane BMW od nowego Mitsubishi. Spędziłem wiele lat za granicą i teraz po powrocie widzę, że BMW, którymi jeździłem od lat ma w Polsce złą opinię, a Outlanderem wszyscy się zachwycają co jest dla mnie niezrozumiałe.Chociaż patrząc na \"beemki\" stojące tu w komisach, zbudowane w 50% z kitu, Outlander z salonu może zachwycać, gorzej kiedy zaczniemy nim jeździć na codzień...
~tomi
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Widać niedoróbki i oszczędności ale w którym tej klasy tego nie ma? Chyba bym go nie kupił ponownie ale co wybrać? GV ma mały bagażnik i dla trąci myszką - automat 4 biegowy - słabo, diesel do bani, dobrze ze mają juz 2.4 benzynę bo 2.0 to ponoć padaka. Kia sorento wchodzi w grę zwłaszcza z 2.2 dieslem 200 PS i 6 stopniowy automat ale to inna kategoria cenowa. Ogólnie w RP słabo w USA to bym wiedział co wziąć - 4-runnera !!!
~Kazik vendeval@wp.pl
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
za ta kase nie dostałbym skody tak wyposazonej no chyba ze roomster lub fabie ale nie octavie ,wiec chyba bije konkurencje równo a mam SUV japonskiego z oszczędnym niemieckim dieslem 7 osobowy z zajebistym wygladem!!!(a nie te pokraki xtrail czy crv ) moja wersja to intense plus model 2008. no i to auto dla Męzczyzn a nie ta babska rav4 czy g. vitara. Liczy sie konkrtny wygład...
~arturk
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Moim zdaniem samochód za drogi w zakupie jako nowy. Powinien kosztować około 20% mniej czyli około 110 tyś. Mowa o wersji INSTYLE. Chociaż cenę robi tu podatek lub cło bo samochód z Japonii ale są też składane w Holandii. Drogi jest też podobno napęd AWD. A może się czepiam. Najlepiej kupić używanego, z pewną historią 3-4 latka za około 50% ceny nowego.
~Andrex
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Nowy samochód kupiłem w podstawoej wersji INVITE za niewiele ponad 90000 PLN czyli za cenę rodzinnego kombi z takim samym silnikiem. Auto to jest krytykowane głównie przez tych którzy kupili drożej bo za wersję 7-osobową ( dodatkowa kanapa rozkładana w bagażniku ) trzeba było dać ponad 120000 ( w roku 2008 ).
~zoolo
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
biorąc pod uwagę to że auto sprowadziłem z niemiec b.lekko uszkodzone po blachach,po naprawie wyszło [8-miesięczne auto przy przebiegu 19000km wersja INTENSI+] 65% wartości auta salonowego więc stosunek ten jest doskonały.jako nowe z salonu uważam że nie warte jest tej ceny[duża utrata wartości AUTO-CASCO po roku od wartości 92000]
~japoniec
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Auto ze względu na akcyze nie jest tańsze od konkurentów typu: Nissan Xtrail czy Rav4, CR-V. Za to zadowala się niskim zużyciem paliwa. Materiały niestety nie są najwyższej półki ale jak popatrzymy na np: deskę rozdzielczą RAV4 , to naprawde nie ma co narzekać na jakość za takie pieniądze.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander II 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
~Pedros
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Kupiłem auto w najwyższej wersji. Jakość materiałów w skali 5pkt. oceniam na 4- (z dużym minusem). Nie polecam skórzanej tapicerki, lepiej sobie obszyć. Generalnie auto nie tanie, płaci się głównie za 4x4. Gdyby nie chore przepisy kupiłbym auto z silnikiem PSA.