Lista ocen Mitsubishi Outlander II 2.0 DID DOHC 140KM 103kW 2006-2012 (105) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PM
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Zrobiłem 47 000 km - dwójka zahaczyła moze ze 2 razy - przy ostrym starcie pod światłami ale to raczej moja wina - synchronizacja ruchów biegi/sprzeglo. Krótka 1 ale nie ma reduktora wiec musi byc cos do wolnej jazdy czy ruszania z przyczepą - 2 t na haku, wierzcie jest co "ruszyc".
~yaro
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
do skrzyni nie mam większych zastrzeżeń. Raz miałem ciężko przeprawę w lesie, gdzie musiałem niestety cofać pod górę po mokrych kamieniach i błocie. Faktycznie, gdyby to auto miało reduktor lub półbieg 1 byłoby o wiele lepiej. Delikatnie wtedy przypaliłem sprzęgło.
~zbigniewsycz@list.pl
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Tylko dobra bo II haczy i nie ma takiej płynności przełączania jak w Sace Starze. Od pewnego czasu z okolic skrzyni dochodzi klekot na II i III (II 1500 - 1800 obr/min a na III 1000 - 1100 obr/min). Serwis o tym wie ale nie może znaleźć przyczyny. Mam nadzieję, że to nic groźnego
~koki
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Jedna ze slabszych z jakimi mialem do czynienia, jezdze krotko tym wozem i jest to opinia wstepna, moze sie dotrze. Tak na poczatek pracuje porownywalnie do fiata seicento, nieprecyzyjna, z wyraznym zachodzeniem (szczegolnie drugi bieg). Mam nadzieje ze nie bedzie sie sypala.
~Daniel
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Przy małych prędkościach, np. w mieście wymaga bardzo częstej zmiany biegów. Jazda w korku to katorga. Za to na trasie ma niesamowite przyspieszenie właściwie przy każdej prędkości. Wyprzedzanie nie stanowi najmniejszego problemu.
~am
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
To był najsłabszy element tego auta. Niestety po przejechaniu 180 tys km. nastąpiła bardzo poważna awaria skrzyni mimo serwisowania jej zgodnie z instrukcją producenta. Wszystko było serwisowane jak trzeba.
~Simon
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Skrzynia biegów, działa płynnie i dobrze, 1 i 2 są bardzo krótkie od 3 auto już dynamicznie przyspiesza i na każdym wyższym biegu. Nie haczy i najważniejsze, że jest trwała pomimo upływu lat.
~ztomek1@wp.pl
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
A właściwie to gorzej niż żle .Wrzucanie biegów to loteria , albo wejdzie albo nie.Trzeba to robić niestety bardzo powoli i subtelnie .Brak reduktora to juz klęska absolutna albo spalone sprzęgło .
~Konrad S-rz
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Jeszcze trochę haczy ale jest na dotarciu to mozna jej to wybaczyć. Sześć biegów najwyższy z nich trzeba wrzucić powyżej 110 km\'h. Długi skok drązka. Gałka zmiany biegów trochę zbyt brzydka.
~arturk
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Jedynka krótka a dwójka ma za duże przełożenie. Trochę to dziwne, że dwójka jest taka słaba a za razem krótka. Od trójki wszystko idzie ok. Skrzynia praktycznie bezawaryjna.