Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer VIII Sedan

Krzysztof, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Rok produkcji 2005
Mitsubishi Lancer VIII Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik i skrzynia biegów są po prostu REWELACYJNE. Mam ciężką nogę i jeżdże przede wszystkim w trasach - odejście ma doskonałe, mój prędkościomierz nie był w stanie pokazać mi max predkości - oparł sie na końcu skali. Jedynie co boli to spalanie przy tak szybkiej jeżdzie, ale nie przekracza 13, a przy takim spalaniu 50;litrowy zbiornik paliwa to klęska: zatankuje w Warszawie i muszę tankować przed Wrocławiem bo pali mi się "żebrak"... ale mimo tego, że jak go kupiłem chciałem natychmiast sprzedać - jest potwornie twardy, to jak parę razy pojechałem w trasę to go pokochałem,,, gdyby tylko japońce bardziej zadbali o komfort: nie ma nawet termometra zewnętrznego!!!! Wymienię mojego Lacera na nowszą wersję. Jest rewelacyjny
Układ elektryczny : klimatyzacja to jakaś trauma, naprawiana, nadal nie działa
"Odejście" ma jak burza
Po prostu rewelacja. Jest to moim zdaniem najlepsza część tego auta - długie i bardzo dynamiczne biegi.
Twardy, jakby pupą po asfalcie... Niskoprofilowe opony i na kręgosłupie czujesz każdą dziurę
Japończyk daje wersję - S-jak siermięga
Jeszcze ogrzewanie jako tako - mnie jest gorąco a pasażer z tyłu zamarza... Klima - no w moim aucie po 4 naprawach nadal niesprawna :(
Ja jeżdże "bardzo ciężko" - więć przy tego typu jeździe to chyba nienajgorzej wychodzi - bo nawet w Niemczech spalanie nie przekroczyło 13 litrów

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW [l/100km]

13,0