Lista ocen Mercedes Citan W415 (6)

3,1
~Axh
Tourer 1.5 109 CDI 90KM 66kW
Auto zostało mi użyczone na jakiś czas. Zrobiłem nim około 1000 km i jestem bardzo zawiedziony. Z podobnych aut miałem już okazję jeździć Peugeotem Partnerem i wydał mi się on znacznie lepszy. Do auta zniechęciła mnie nieprzemyślana ergonomia, usterki i BARDZO uboga podstawowa wersja.
3,3
~Patatayec
Tourer 1.5 109 CDI 90KM 66kW
Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony tą renówką którą jeździ się na prawdę przyjemnie ma dużo miejsca duże lusterka i całkiem sympatycznie działający napęd łącznie z systemem start stop. Wygodne stołki i spora tylną kanapę na której pomiędzy 2 foteliki całkiem wygodnie mieści się jeszcze dorosła osoba.
2,3
~Woskam
Furgon Kompakt 1.5 109 CDI 90KM 66kW
Kupując Mercedesa kupujesz Renault Kangoo w dużo gorszym wykonaniu, różnica jaką odczułem w użytkowaniu, sztywniejsze zawieszenie w Mercedesie, pewniejsze w zakrętach i tyle. (Renault przejechałem około 120 tys) Przy 60 tys w Mercedesie przy normalnym użytkowaniu, skrzynia biegów trup do regeneracji, wszystkie czujniki spalin trup podobnie jak w Renault. W Renault typowo przy 90 tys wiązka pompy wtryskowej. Auta flotowe jedno I drugie, po...
2,8
~Bajki
Furgon Kompakt 1.5 109 CDI 90KM 66kW
To samochòd służbowy i całe szczęście, bo jeździ się nim za karę
2,3
~Użytkownik po 70 tys
Furgon Kompakt 1.5 109 CDI 90KM 66kW
Samochodzik do pizzy w mieście, po zapakowaniu 150kg na pakę pływa jak statek.W mieście dosyć dynamiczny, na trasie spalanie 8,5l, wygłuszenie w moim przypadku brak, najgłośniejszy samochód jakim jeździłem, w ciągu roku 3 razy zepsóly się spryskiwacze
~ralf66