Lista ocen Mazda 3 IV (48) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Nadkola mogłyby być lepiej wyciszone. Ogólnie jednak jest dobrze. Jest to bardzo odległy poziom od aut takich jak Mercedes klasy S ale według mojej wiedzy jest to najlepiej wyciszone auto w swojej klasie. No chyba, że Skoda Octavia jest liderem - tego auta nie testowałem ;)
~Skr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Do 140 km/h jest w bardzo dobrze. Powyżej 140 km/h znośnie. Silnik jest optymalnie wyciszony - jak chce się go słyszeć to wystarczy przekroczyć 3000 obrotów. Poniżej 3000 pełna kultura.
~Piotr Seb
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Znaczna poprawa w stosunku do poprzednich wersji. W normalnych prędkościach można wsłuchiwać się w brzmienie dobrej muzyki. System audio Bose robi robotę. Jeden z lepiej nagłośnionych samochodów tej klasy.
~Konrad
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Podczas jazdy przy prędkości 150km/h czułem się jakbym jechał 100, jak dla mnie bardzo pozytywnie, przy prędkości 50km/h nie czuć, że się w ogóle jedzie. Trzeba zatem cały czas patrzeć się na licznik.
~Niegdysiejszy sceptyk
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Bez zarzutu - przy spokojniej jeździe słychać głównie oplywajace karoserie powietrze, ale dając więcej gazu można posluchac brzmienia silnika-typowego dla Japończyków, na mój gust bardzo przyjemnego.
~Damian
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Cudo. Jeżdżę głównie trasy. Przy 160 mogę mówić przed siebie i osoba z tyłu mnie słyszy. Słychać jedynie silnik. Od ciszy czasem ma się wrażenie zatkanych uszu.
~Jacek
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Auto zakupiłem w 2021 roku w salonie, po przejechaniu 10 000 km jadąc po drodze utwardzonej kostką dość mocno słyszalne jest skrzypienie i drżenie elementów wnętrza, min. szyby bocznej
~pawgro1
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Największy zaskoczenie oraz atut tego modelu. Auto jest fantastycznie wyciszone, lepiej od wielu egzemplarzy marek premium. W porównaniu z konkurencją jest istna przepaść.
~rystakpa
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Dosyć duży szum z okien przy prędkościach powyżej 160km/h, ale przy normalnej eksploatacji w granicach zdrowego rozsądku jest rewelacyjnie.
~piotr
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Duży postęp w stosunku do poprzedniej 3-jki, da się rozmawiać powyżej 140 km/h, ale S-klassa to to oczywiście nie jest