Lista ocen Mazda 2 III Hatchback 5d (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kux
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Mazda nawiązująca do swojej filozofii jedności jeźdźcy z koniem wcale nie musi mydlić oczu i przekonałem się, że nie jest to tylko głupi reklamowy frazes - wsiadając do małej, lekkiej 2 ma się wrażenie, że kierujący jest w stanie wyczuć to auto w każdej sytuacji drogowej. Szkoda, że wspomaganie jest elektryczne, gdyż mogłoby być trochę bardziej sztywne, ale nie zmienia to faktu, że auto jest stabilne, zwarte i gotowe. Może to trochę przesada i...
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
Precyzyjny dobrze wybiera nie doskonałości jezdni. Dobrze radzi sobie w ciasnych zakrętach przy większej prędkości. Pochwalę się, że testowałem swoje auto na torze poślizgowym rewelacja dzięki temu mam jeszcze większe zaufanie
~slawek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Dla mnie kierownica daje właściwy opór, czyli mały. Na mieście sprawdza się idealnie, a promień skrętu jest zaskakująco mały. Zawieszenie zachowuje się jak w większym aucie kompaktowym.
~maciej_gromek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Jest dość sztywny, ale w miarę komfortowy. Wspomaganie działa. Trochę bałem się, czy nie będzie za bardzo wspomagać na autostradzie, ale prędkość 140-150km/h i żadnych problemów.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
To jest rewelacja, choć nie jeździłem wcześniej BMW. Zawieszenie jest wg. mnie na poziomie lepszym niż Ford, nawet na dziurach. Oczywiście nie jest to klasa premium.
~m.kukułka
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 75KM 55kW
świetnie trzyma się drogi i doskonale pokonuje zakręty.Na trasie ,,idzie jak po szynach'' w mieście ,,zwinna''.
~hutivu
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
jeździ się dobrze, trochę buja na zakrętach.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
bardzo dobrze się prowadzi, dobre zawieszenie
~Wojtek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Świetnie zestrojone zawieszenie. Bardzo dobre prowadzenie.
~slawko
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW