Lista ocen Mazda 2 II Hatchback 5d (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Samochod tak zaprojektowany ze wsiadajac do niego po raz pierwszy intuicyjnie wie sie gdzie wszystko jest. Europejskie samochody maja jednak czesto lepsze rozwiazania schowkow poleczek itp. Zegary i oprzyzadowanie raczej ascetycznie bez zbednych bajerow, kokpitu jak w awionetce z masywnym pasem miedzy pasazerami (Ford Fiesta) i tysiaca migajacych kiczowatych swiatelek.
~Michał S.
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Wszystko łatwe w obsłudze i dobrze zespolone wskaźniki i pokrętła.Trochę te plastyki tandeta, ale mi to nie przeszkadza, łatwo trzyma się je w czystkośći.Takie rzeczy jak wymiana żarówki to pikuś, dostęp jest bardzo dobry.W Meganie trzeba było ściągać zderzak i wyjąć leflektor, żeby zmienić żarówkę.Bardzo dobrze czuję się w mazdzie.
~jaro
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Tablica wskaźników ascetyczna, lecz w zupełności wystarczająca (no może brakuje mi jednoczesnego wyświetlania km całkowitych i okresowych). Drążek zmiany biegów umiejscowiony doskonale, podobnie jak przełączniki. Mankamentem dla mnie jest brak "pamięci" ustawienia pochylenia oparć foteli przednich w wersji 3-drzwiowej.
~Michałek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
W środku panuje czerń. Mi się to podoba.Brak popielniczki i zapalniczki w tej wersji sport to porażka, bo na przykład wersja exlusiw ma to w standardzie.Wszytko proste w obsłudze i pod ręką.Wstawki w kolorze srebrnym tu i uwdzie też poprawiają wygląd w samochodzie.
~fx
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
niesamowicie komfortowe rozmieszczenie wszystkich przełączników i sterowanie radiem, nawet bez opcji sterowania w kierowniczy radio jest pod pełną kontrolą. Drążek zmiany biegów blisko kierowniczy, jak dla mnie rewelacja
~AZ
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Problem z używaniem ręcznego-podłokietnik idealnie przykrywa hamulec i trzeba sie nagimnastykowac żeby sie do niego dostać. Na szczęście podłokietnik można złożyć.
~Jacor
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
wszystko na swoim miejscu.Za mały schowek na stronie pasażera,powinien być przynajmniej 2 razy większy. Bagaznik podobny jak w Corsie C czyli nie powala.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Wszystko na swoim miejscu.Jednakże rozwiązanie zapalania świateł długich nie do siebie lecz od siebie to doś mało spotykane rozwiązanie.
~Dariusz Ornicz
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Wszystko na miejscu. Obieg zamknięty to jak z z samochodu z czasów PRL, ale mi się podoba, tak ja i kratki z wylotami powietrza.
~Marek1985
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Wszystko na swoim miejscu.Bardzo dobrze spracowanie.Bardzo fajne rozwiązanie światła w kabinie.
Mazda 2 II Hatchback 5d