Lista ocen Mazda 2 I 1.4 MZ-CD 68KM 50kW 2003-2007 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kelus6
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Dość dużo miejsca jak na takie małe autko, spory i foremny bagażnik - niby takie mikro kombi. Siedzi się wysoko, dużo przestrzeni nad głową, przez co ma się wrażenie, że jest się w aucie klasy kompakt (tych ze starszych roczników). W golfie III i fokusie I miałem wrażenie, że jest ciaśniej. Z tyłu wygodnie i przestronnie, jeszcze wyżej jak z tyłu. Twarda kanapa i za wysoko zamocowane pasy (przeszkadza przy mocowaniu fotelika) psują obraz.
~sedar
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Ja i moja żona jesteśmy niewysocy 1,65 wzrostu. Wraz z naszą 2 letnią córeczką mamy miejsca pod dostatkiem. Dla wyższych osób też nie powinno być mało miejsca, ponieważ samochód jest wyższy niż przeciętne auto. Bagażnik 270L zapewnia nam dostatecznie dużo miejsca na przewożone przedmioty. Nic więcej nam nie trzeba. Nie mam zamiaru przewozić lodówek i innych gratów. Od tego są inne samochody.
~Witek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Niestety 3 foteliki na tylnej kanapie się nie zmieszczą :) ale dla rodzin max 2+2 jest idealny. Na pochwałę zasługuje bardzo duży jak na tą klasę bagażnik, mieszczący dużą walizkę, 4os namiot, śpiwory, poduszki, materace, małą lodówkę turystyczną składany stolik i krzesła i pełno innych drobiazgów :) rewelacja
~Radek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Tutaj 5+ , auto bardzo duże, w Japoni sprzedawane w klasie mini van.Wygodnie przejadą 4 osoby o wzrosicie powyzej 180cm. Spokojnie przewieziemy lodówkę, pralkę a nawet kanape! (sprawdzone ;) ) Przednie siedzenie składa się do przodu na płasko więc przedmioty o długości do 2 metrów można wsadzić do auta.
~katarzyna
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
idealne dla wysokich osób, nieduże auto a paradoksalnie sporo miejsca
~Jacek
2 plus 2 dzieci starcza bagażnik tylko 250 litr
~katarzyna
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
nieduże auto a paradoksalnie miejsca jest sporo
~tmz392@wp.pl
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
kierowca i pasażer mają luz gorzej jest z tyłu
~Marcin
Sporo miejsca dla wszystkich