Lista ocen Mazda 2 I 1.4 16V MZI 80KM 59kW 2003-2007 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto ma batdzo pojemną kabinę. Dzięki wysokiej kabinie, spokojnie mogą podróżować 4 wysokie osoby. Miejsca na nogi z tyłu jest również dużo. Ciekawostką jest, że niektórzy użytkownicy porównują kabinę Mazdy 2 z kabiną Octavii, a nawet mówią, że jest większa.
~MazdaBoy
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Miejsca dla kierowcy i pasażerów jest co nie miara. Niektórzy mówią, że więcej niz w Octavi (jest długa, ale ze względu na ogromny bagażnik). Cztery osoby mają zapewniony wysoki komfort jazdy.
~dakkon
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Pomimo że autko nie jest za duże to przestrzeń dla kierowcy i pasażera zaskakuje pozytywnie, duża przestrzeń dla osób wysokich również autko odpowiednie.
~darlit@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
z przodu czuję się jak za kierownicą dużo większego auta, a ztyłu cóż naqwet po cofnięciiu przednich foteli pozostaje sporo miejsca na nogi pasażerów
~misiek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
mysle ze bardzo ok jak na te klase auta, jak ktos nie wierzy niech posiedzi sobie w punto czy w corsie, ja porównywałem, nie umywaja sie do mazdy
~latitudemm@o2.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Wspaniała! Max miejsca dla wszystkich. Dużo miejsca nad głową daje wrażenie swobody. szeroki rozstaw kół daje też szerokie i obszerne wnętrze
~michur@gmail.com
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Ok - da się jechać w 5 osób. W trasie nie ma miejsca na lewą nogę kierowcy - przydałby się jakiś podnóżek obok pedału sprzęgła.
~bartek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
i bagaznik wcale nie jest taki mały, jeszcze nie udało mi sie go zapełnic w całości pomimo ze wyjedzałem z rodzina na weekend
~PJ
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Jeżeli są do przewiezienia same torby to w miarę komfortowych warunkach może spokojnie jechać 4 osoby
~marco56
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Można przewozić w bagażniku,po złożeniu tylnych siedzeń naprawdę duże gabaryty