Lista ocen Kia Carens IV Minivan (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojciacho
Minivan 1.7 VGT CRDI 136KM 100kW
Kupione za 85k PLN - moim zdaniem warto ale ocena musi być obiektywna. Grand C-MAX 2,0 TDCI z lepszym wyposażeniem był tańszy o ok. 2500 PLN ale mojej żonie się nie podobał. Pakiet L w carensie zawiera praktycznie wszystko co niezbędne w zakresie komfortu - wydarliśmy z salonu jedynie dywaniki gumowe w extrasie oraz opony zimowe klasy średniej. Nie podoba mi się polityka KIA - rozumiem, że ma być tanio, oszczędnie, ascetycznie ale w...
~asmarcepan
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Za cenę 70 tyś z tym wyposażeniem (M+ pakiet komfort + czujnik parkowania) nie kupię nic taniej (chyba że dacie). Trzy lata penetrowałem salony przed zakupem kolejnego nowego auto, a co tydzień na kiblu przerabiałem autoświat i podobne magazyny mot.:-) więc jestem pewny, że wybrałem najlepiej jak można było za auto tej klasy w tej cenie. Na pewno za Carensa nie dał bym ok. 90 tyś. w tej cenie zdecydowanie wybrałbym mondeo w promocji :-)
~chrabek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Kupując to autko na wyprzedaży starego rocznika, to uważam, że warto zapłacić tę cenę. Porównując cenę konkurencyjnych aut z podobnymi gadżetami to Kia Carens wypada tutaj zdecydowanie najlepiej. Patrzyłem na porównywalne wersje Opla, Toyoty czy Forda, to za tę cenę mam zdecydowanie więcej gadżetów przydatnych w komforcie i bezpieczeństwie jazdy aniżeli w innych firmach
~cbr600@wp.pl
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Wersja L, otwierany dach panoramiczny, system bezkluczykowy, lakier metalik = 82tyś. PLN Nie chciałem czekać 6 mieś na auto dla tego z ciężkim sercem musiałem zrezygnować z asystenta parkowania (wspomagacz jest zbędny, chodzi o czujniki z przodu), pakietu zimowego i ulubionego koloru
~Straszyciel
Minivan 1.7 VGT CRDI 115KM 85kW
Kupiłem Demo z rocznika 2013, ale rejestrowane w pierwszym kwartale 2014. Samochód przejechał 2221km, z czego podobno 1800km tylko na jednej trasie za granicę. Dostałem spory rabat i w tej cenie była to najlepsza opcja. Na ocenę stosunku jakości do ceny przyjdzie czas.
~Grzesiek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Za promocyjną cenę dostałem samochód wg mnie warty dużo więcej - wykończenia skórzane, klima dwustrefowa, tempomat, audio sterowane z kierownicy, zestaw głośnomówiący BT. Za tak duże rodzinne auto konkurencja liczy sobie kilka dych więcej.
~Chrabek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Po pierwszym przeglądzie, po 30 tys km , wydatek 1100 zł za wymianę wszystkich filtrów i płynów, przesmarowanie oraz całą diagnostykę auta. Nie jest mało ale też nie muszę przez najbliższe tygodnie jeść sucharów z wodą
~korand186
Minivan 1.7 VGT CRDI 136KM 100kW
Moim zdaniem w tej kwestii jest OK, a poza tym są duże upusty cenowe przy zakupie nowych aut przez klientów pochodzących z różnych środowisk zawodowych - radzę dokładnie dowiedzieć się, by z tego skorzystać i nie przepłacić!
~goodspit
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Przed kupnem auta porównywałem go z wieloma innymi porównywalnymi autami tej samej klasy i jaki był mój wybór to wiadomo ;) Mnogość wyposażenia i jakość wykonania za tę cenę dla konkurencji nie była osiągalna.
~Sławek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Samochód zakupiłem za 70 tys. i uważam, że za Carensa jest to dobra cena. Analizowałem zakup Toyoty Corolli Verso i musiałbym dopłacić 17 tys., a są to samochody prawie bliźniacze.
Kia Carens IV Minivan