Lista ocen Honda Civic X Sedan 4d (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~civic driver
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Szybko się nagrzewa, nawet bardzo, klimatronik sam wszystko ustawia, kierunek siłę nawiewu itp. A jak chcesz możesz też manualnie. Wtedy zauważysz brak fizycznych pokręteł - musisz sterować z ekranu dotykowego. Możesz zrobić mały wiaterek jak i wichurę :) To co zauważyłem to mały świst z wentylacji (nawiewy na desce) nawet przy małej sile nawiewu. Słychać to tylko wtedy jak nie używasz radia i nie jedziesz.
~Tomek z Warszawy
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jest ekstra, klimatyzacja bardzo wydajna, przy dużej temperaturze na zewnątrz nie było problemu. Silnik, jako że benzynowy również szybko się nagrzewa i robi się bardzo ciepło w samochodzie już po kilku kilometrach.
~Waldek
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Heh, padła chłodnica klimatyzacji po 20 tys. Km. Serwis od klimy chwalony w regionie napchał mi odczynnika za 400, mógł to jednak sprawdzić, są na to sposoby, a nie puszczać mnie wolno. Eh, kolejne straty...
~Remf
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Bez zarzutów. Dodatkowo latem opuszczane szyby na pilota. Świetna sprawa w gorące dni zanim w#zedlem do auta ( wiele razy korzystałem), kiedy można szybko przewietrzyć nagrzany samochód.
~Gruby
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Chłodzenie klimy mogłoby działać szybciej, ale poza tym ok, na plus zasługuje mozliwość ustawienia minimum obrotów, które wentylują mimo to kabinę bez robienia przeciągu (wazne przy dzieciach)
~pimp202
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Szybko się nagrzewa i grzeje sprawnie. Klimatyzacja dość wydajna, była awaria ale to już wędruje do innej kategorii. Auto szczelne, nie ma problemów z wilgocią.
~Robert
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Zarówno ogrzewanie jak i klimatyzacja jest bardzo wydajna. Niektórzy użytkownicy narzekają na głośność działania klimy, ale ja niczego niepokojącego nie zauważyłem.
~Adam
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nic więcej nie potrzebuję. Auto ma trochę powietrza w środku więc nie nagrzewa się od razu, ale są ogrzewane fotele. Klimatyzacja też sprawuje się bardzo dobrze.
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Ani chłodzenie czy ogrzewanie siedzeń nie działa tak szybko jak powinno. MOżna to uznać feler w samochodzie który stara się być wyróżniający z Japońskich szeregów.

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szwechlo
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Na razie, ze względu na okres użytkowania, wypowiem się tylko o klimatyzacji - pracuje bez zarzutu. Szybko chłodzi, trzyma temperaturę.
Honda Civic X Sedan 4d