Lista ocen Honda Civic X Sedan 4d (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~civic driver
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Zawsze może być taniej, ale bez przesady - porównywałem do mazdy 6, i chociaż tamto auto w środku jest bardziej ekskluzywne i trochę większe, to już pod kątem właściwości jezdnych i dynamiki - honda jest lepsza. A jednocześnie zaoszczędziłem ok 30k pln. Jeśli chodzi o jakość - mam nadzieję że będzie przynajmniej tak jak w mojej poprzedniej hondzie.
~Paweł
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają, że jest droga. Początek cennika, rzeczywiście drogo ale doposażając konkurencję wyjdzie bardzo podobnie a nawet drożej. Wystarczy skonfigurować Skodę Octavię z doposażeniem jakim ma Civic i wyjdzie drożej. Ja zapłaciłem trochę ponad 92 000 zł i jeszcze trochę gratisów dostałem.
~szwechlo
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Auto kupiłem z wyprzedaży rocznika, wyniosło mnie 101.000 zł zamiast cennikowych 116.500. Rabat zacny. Ale nawet gdyby go nie było, to i tak uważam, że absolutnie warto. Konkurencja, a myślę tu głównie o octavii i golfie, za taką cenę nie oferuje porównywalnego komfortu i wyposażenia, nie mówiąc o designie.
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
No i tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy, Japońskie auto składane w Europie. Ponoć w Turcji lub Wielkiej Brytanii. Nie wiem co jest gorsze ? Ale za cenę dwóch Fitów Tipo mogło by być lepiej. Pomarszczone uszczelki, nierówno spasowana maska i drżąca maska przy 180 km/h zaczyna być niebezpiecznie.
~pimp202
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Znając zalety i wady pojazdu i celując świadomie w auto dające namiastkę auta sportowego ale też przestronne i praktyczne to bezkonkurencyjny wybór w swojej cenie. Przynajmniej było tak w trakcie kupna, auta stety/niestety trzymają wartość na rynku wtórnym.
~Tomek z Warszawy
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Auto nie było tanie jak na ten segment. Z drugiej strony dostaje się wyróżniający samochód na drodze, z mocnym silnikiem, bardzo dobrze wyposażone. Po porównaniu z konkurencją, szczególnie opcji wyposażenia auto nie odbiega cenowo od konkurencji.
~Afli
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
182 KM, spalanie 6 l/100 km, bogate wyposarzenie z kontrolą pasa ruchu, aktywnym tempomatem, rozpoznawaniem znaków i awaryjnym zatrzymaniem za 90 tyś. - rewelacja. Jedynie materiały we wnętrzu mogłyby być lepsze.
~Waldek
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie ma zmiłuj, przyznaję się do błędu, przyznaję to mojemu najlepszemu kumplowi. Nigdy więcej prawie nowego samochodu. Choć ten po 6000 tys km wyglądał lepiej jak z salonu.
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
No i właśnie chciałem zapłacić za Japońska jakość a kupiłem Hondę składana w Turcji. Może po dwóch latach składania już się nauczyli lepiej to robić? Sprawdźcie sami.

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Z uwagi na drobne, ale kluczowe niedoróbki nie jestem zadowolony z zakupu. Biorąc pod uwagę, że samochód ma takie niedoróbki to jest za drogi.
Honda Civic X Sedan 4d