Lista ocen Honda Civic X Sedan 4d (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~civic driver
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
To jest zdecydowanie więcej niż kompakt, niektóre samochody segmentu D mają tyle lub mniej miejsca. Oczywiście są też takie które mają więcej, zwłaszcza z tyłu. To auto jest dosyć szerokie i jednocześnie niskie. Ale dzięki jakiejś sztuczce z tyłu na kanapie jest ok jeśli chodzi o miejsce na głowę, zakładając że masz tak do 185 cm. Potem musisz kombinować i na przykład zsunąć się do przodu (co też jest możliwe bo miejsca na nogi jest naprawdę...
~Adam
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Kolejna zaleta tego samochodu. Jeden z powodów, dla którego kupiłem sedana a nie hatchbacka, to ilość miejsca nad głową dla pasażerów na tylnym siedzeniu. W hatchbacku przy moim wzroście 184 cm dotykałem głową podsufitki siedząc z tyłu. Sedan jest naprawdę duży. Także dużo jest miejsca z tyłu na nogi. Z przodu natomiast są znakomite fotele.
~szwechlo
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
MIEJSCA JEST NAPRAWDE DUŻO. Mam 185 cm, 95 kg wagi, więc troche przestrzeni zajmuję, ale nie miałem nigdy ŻADNYCH problemów z miejscem. Swobodnie mogę usiąć "za sobą" i nie dotykam fotela przede mną! Dopiero pasażer który miał 2,05 cm musiał usiąść z przodu i tam problemu już nie było. Z tyłu mieszczą się trzy "normalne" wielkości osoby i nie ma ścisku.
~Paweł
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Chciałem auto większe ale po jeździe Civic uważam, że większego nie potrzebuję. 99% jeżdżę sam. A na wyjazd wakacyjny czy weekendowy spokojnie zapakuję się z rodziną. Gdybym miał młodsze dzieci i potrzebował wózków, wanienek i innych rzeczy potrzebnych przy maluchach to nie zdecydował bym się na Civic.
~Robert
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Bez uwag. Jest naprawdę sporo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Mierząca 185cm osoba swobodnie czuje się na tylnej kanapie za fotelem kierowcy ustawionym pod także pod osobę o tym wzroście. Jest naprawdę dobrze. W klasie D zwykle jest nawet mniej miejsca.
~Remf
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mimo powrotu środkowego kanału w podłodze pasażerowie na tylnej kanapie maja luksus. Rzadko kiedy zabieram z tylu trzy osoby. Z przodu fotel pasażera nie ma regulowanego siedziska. Dla niektórych może być za nisko. Fotel kierowcy to bajka. Spory zakres regulacji.
~pimp202
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Zdecydowanie powyżej przeciętnej. Jedno z lepszych aut w segmencie. Dużo miejsca z przodu, z tyłu....jeszcze więcej. Mam 190 cm wzrostu, siedzę wygodnie a za mną siadłby taki sam gość. Bagażnik duży i dość foremny.
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Zależy czy wyznacznikiem ma być cena czy samochód klasy kompakt ? Więc za te pieniądze można kupić większe auto ale czy to będzie tak oryginalne auto jak Honda Civic X w sedanie ??? No nie sądzę.
~JACEK
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Na poziomie A6 C8. A wygoda foteli mimo słabszych ustawień trochę lepsza w hondzie. Pomiędzy Civiciem X a A4 B8 kolosalna różnica z tyłu.

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janek
Sedan 4d 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Zaskakująco dużo miejsca dla kierowcy i pasażera . Kierowcy lubiący wysokie położenie siedziska mogą mieć problem z miejscem nad głową.
Honda Civic X Sedan 4d