Lista ocen Honda Civic X Sedan 4d (24) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mdnm
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
O dziwo mimo opinii o japońskich samochodach (składanych w Turcji) już przydarzyła się poważna usterka, okazało się że chłodnica klimatyzacji ma dziurę (ASO nie było w stanie stwierdzić jak to możliwe), musiała to być wina tureckiej fabryki - trochę wstyd, że sprzedano samochód z niedziałającą klimatyzacją. W każdym razie wymiana na gwarancji, musiałem ponad tydzień jeździć starym Jazz'em.
~Adam
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie wiem czego się teraz spodziewać po Hondzie. Serwis w Katowicach jest dobry. Natomiast nie wiem jak serwis w Gliwicach i Knurowie utrzymali się jeszcze na rynku? Honda ma jakiś problem i boję się, że wpłynie to na serwis w Katowicach.
~Waldek
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Tu nie mam chyba złudzeń po moich przeżyciach. Powstaje pytanie, czy ją wyprostować i kontynuować związek, czy pognać ją w pi....du.
~Dominik
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Tylko wymian skraplacza ale cena nie powalała. Skraplacz 300zł a wymiana razem z wymiana oleju CVT 280zł
~Dominik
~Paweł
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Zobaczę co będzie z falowaniem przedniej maski bo to dość duża usterka. Ufam, że serwis sobie z tym poradzi.
~pp
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Po poprzednim samochodzie nie dopuszczam nawet takiej myśli. Swoje w serwisie wysiedziałem.
~adrian1989
Do tej pory nic się nie wydarzyło, samochód posiadam od stycznia 2019 roku
~Rafal
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Moduł klimatyzacji, odpadające klamki, opadające lusterka...
Dziennik kosztów dla Honda Civic X Sedan 4d
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Tempomat, w momencie wciśnięcia sprzęgła w wyłączenia biegu, silnik wariuje.
Honda Civic X Sedan 4d