Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW 2006-2011 (239) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 130 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Trompek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
I tu pojawia się pierwszy problem. Okazało się że auto przy długich trasach jest cholernie męczące, nie ma jak się wygodnie rozłożyć, zaczynają boleć plecy, pojawia się ścisk i niezadowolenie. Po pierwszej długiej podróży tym autem stwierdziłem, że był to zły zakup i że auto jest za małe. Duży człowiek niech nawet do Civica 5d się nie zbliża. Komfort podróży jest bardzo słaby. Wolę chyba już jeździć na fotelu pasażera. Z tyłu jest ciemno i...
~Milo
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jak na takie auto przestrzeni jest naprawdę sporo, a jestem osobą o dużych gabarytach(186cm wzrostu). Z przodu spokojnie zmieści się druga osoba taka jak ja i nadal będzie wygodnie. Siedzi się dosyć nisko, więc miejsca na głowę jest sporo i wyższe osoby nie będą miały problemu. Na tylnej kanapie jest też sporo miejsca, chociaż wiadomo, że przy 3 osobach jest już ciaśniej. Pomimo małych tylnych drzwi nie ma problemu z wejściem czy wyjściem z...
~maestro
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
duzo miejsca wewnatrz, jednak dla wyzszych kierowcow moze byc ciasno - przeszkadza wowczas dzwignia hamulca recznego. zbyt wysoko umieszczone siedzisko fotela kierowcy w najnizszej pozycji, siedzi sie wysoko a co za tym idzie malo mmiejsca nad glowa.z tylu miejsce tylko dla 2 osob doroslych, mozna jechac w trojke z tylu ale tylko po miescie lub do rodziny na wies. na dluzsze trasy podroz w 5 odpada. malo przestrzeni nad glowa dla wysokich...
~eaxene
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Moja odpowiedź dotyczy tylko i wyłącznie przodu. Z tyłu nie siedziałem ani razu więc się nie wypowiem. Fotel kierowcy może albo odsunąć daleko, albo sobie bardzo mocno przybliżyć, regulacja wysokości też jest zadowalająca. Szkoda że nie ma podparcia lędźwiowego we fotelach. Co do miejsca dla pasażera z przodu- moja dziewczyna z nogą w gipsie się mieściła z całkiem wyprostowaną nogą bez większych problemów :)
~Tomek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
wersja 3D ma tyle samo miejsca i bagażnika co 5D, różnią sie tylko długością drzwi przednich (+ dodatkowa para w 5D). Bagażnik największy w klasie kompakt - 485L. Tego nie ma żaden konkurent na rynku. Miejsce pracy kierowcy - no cóż, nie chce sie wysiadać z tego samochodu. Pomimo mocnego odsunięcia fotela z przodu na tylnej kanapie nadal jest sporo miejsca. Więcej niż w niektórych większych samochodach. Jest naprawdę OK.
~Patryk
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Zdecydowanie powyżej oczekiwań, autko wydaje się małe, natomiast z tyłu za fotelem kierowcy ustawionym pod siebie (186cm) na nogi mam dużo miejsca, brakuję nie co miejsca nad głową, zahaczam włosami w podsufitkę, natomiast tj, kwestia tego, że wystarczy usiąść nie co niżej, wyciągnąć nogi (a na szczęście miejsca jest pod dostatkiem) i nie przestaje to sprawiać jakiegokolwiek problemu.
~pawelch
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Kierowca dzięki regulacji fotela i kierownicy we wszystkich kierunkach bez problemu znajdzie miejsce dla siebie. Fajna niska pozycja, mi bardzo odpowiada. Dużo miejsca dla pasażerów, podróżne podłokietniki z uchwytami na kubki w obu rzędach. Bagażnik pomieści rodzinne wyjazdy dla 4 osobowej rodziny. System Magic Seats nie posiada konkurentów, świetne rozwiązanie. Będzie wam tego brakować w innych autach.
~ryszard.m
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
W porównaniu do poprzedniej Hondy civic 2005, idealnie. Zakres regulacji fotela i dwupłaszczyznowa kierownicy, spełnia moje wymagania. Fotele wygodne, dobrze trzymają na boki. Z tyłu też bardzo wygodnie, chociaż pasażerów wożę tam od "wielkiego święta". Duży bagażnik a poza tym duża możliwość aranżacji wnętrza (rozkładane tylne fotele na kilka sposobów) czynią samochód bardzo pojemnym.
~tbk@go2.pl
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Kierowca ma sporo miejsca, pasażerowie z tyłu jak na klasę kompaktową bardzo dużo, natomiast wysoki pasażer z przodu będzie utyskiwał nieco na ukształtowanie deski rozdzielczej przed nim, która trochę ogranicza miejsce na kolana. No, ale musi mieć powyżej 185 cm wzrostu żeby to w ogóle zauważył. Bagażnik rekordowy jak na hatchbacka tej klasy, taki jak w Accordzie.
~Machu
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i tyłu. Dla 4 dorosłych w zupełności wystarczające. Bagażnik zaskakująco duży jak na segment C. Dużo miejsca pod podłogą bagażnika na gadżety. No i bardzo duży plus za magic seats - nieocenione przy przeprowadzkach, remontach. Brawo Honda. Duże schowki w sporej ilości, sporo miejsca dodatkowo pod tylnymi siedzeniami.
Honda Civic VIII Hatchback 5d