Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~samniewiemkto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Jak kupowałem - powiedziałem drogo. Po miesiącu zdecydowanie zmieniłem zdanie. Ten samochód gdyby nie wiek i atrakcyjny na lata 90-te wygląd, byłby wart 2x tyle. Te samochody po 200 000 km są w lepszym stanie niż VW po 80... Jest to mój pierwszy własny samochód i sądzę że europejskiego auta przez najbliższe 10-15 lat nie kupię chyba że mnie sytuacja życiowa zmusi. Mogłem mieć Golfa 1,9 TDI ale po co przepłacać za niższą jakość. Europejskie...
~Radek R ZOO
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Hondy trzymają cene ale nie bez powodu. W zamian otrzymujesz samochód który nigdy Cię nie zawiedzie, tani w eksploatacji, szybki zrywny a zarazem oszczędny, samochód z którego nie chce mi się wysiadać i kupując kolejny ten mam zamiar zachować jako drugi bo żal pozbywać się takiego przyjaciela.
~kw1nto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Hondy Civic 6 gen. nie są tanie, szczególnie wersje z poszukiwanym silnikiem 1.5 Mój egzemplarz jest bogato wyposażony - elektryka 4 szyb, elektryczne lusterka oraz szyberdach, klimatyzacja, dwie poduszki, 4 x tarcze hamulcowe, ABS i inne. Samochody te nie tracą zbyt wiele na wartości.
~Jankes
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Cena nie jest najniższa, można kupić conajmniej dwa lata młodsze auto z droższym silnikiem diesla Innej marki np Opel Astra II, Citroen Xara, Renault Laguna i kilka innych. Wysoka Cena nie jest jednak wzięta z kapelusza, bo odnosi się właśnie do jakości i bezawaryjności samochodów z wielkim H na grillu.
~Bartek
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Japonczyki trzymają cenę ale jest to poparte niezawodnością, polecałbym zakup raczej maxymalnie oryginalnego egzemplarza, modyfikacje nie sa drogie a przynajmniej zrobione samemu są pewne;) Morze informacji na temat tego auta w internecie, mnostwo czesci i fajnych opcji na tuning.
~miro.rogi
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
od 4 lat tylko olej i paliwo nic się nie psuje,porównując do dwóch golfów III które miałem wcześniej to po prostu przepaść jaka dzieli golfa w niezawodności >ciągle coś się psuło i wszędzie wycieki Honda to jest bezawaryjny samochód polecam każdemu spróbować samochodu tej marki
~tajnos_agentos@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Honda kosztowała mnie ok 17000zł, ale nie żałuję tego wydatku. Dostałem auto bardzo zadbane o bardzo niskim przebiegu (udokumentowanym) i w pełni wyposażone(klima, szyberdach, 4xel.szyby, el.lusterka, radio CD itd...). Zdecydowanie warto.
~japan_boy
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Naprawde zadbany, regularnie serwisowany civic 6 generacji, zwlaszcza v-tec, nie jest tani, ale wart swojej ceny w 100%. Jesli taki znajdziesz, bierz bez zastanowienia. Plusem jest stosunkowo latwa odsprzedaz i to po dosc dobrej cenie
~Karol-JDM
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
nie zamieniłbym sie na młodszego golfa czy audi, hondy trzymają cene ale jakość wykonania jest rewelacyjna tak samo rewelacyjne są silnik, skrzynia i zawieszenie słyszałem że one rdzewieją ja tego nie doświadczyłem
~Adamkus
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
ja wygrzebałem mega okazje z 9k dostałem samochód kupiony w Polsce, serwisowany w aso i 100% bezwypadkowy ful opcja, ale jeśli nawet by brać normalna cenę ok 13k to i tak wypada suuuuuuuper j dałbym za niego i 20k zł:D
Honda Civic VI Hatchback