Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (51) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek R ZOO
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Zużywam zawieszenie bo jeżdze po Warszawkisch wybojach a nie drogach, wymieniam to się wymienia i tyle, max to jakieś uszczelki, reperaturka nadkola albo kable od zapłonu, części są tanie i zawsze pod ręką. Tani w eksploatacji samochód który się nie psuje. Japonia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chociaż mój kolega miał coupe z usa i ciągle coś było nie tak więc kwestia pochodzenia robi różnice.
~Olga
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Wsiadam i jadę. Nie muszę się martwić, że nagle coś się zepsuje. Przez trzy lata jazdy tym autem nie miałam żadnych nieprzewidzianych przygód z nagłą usterką. Poza jedną niespodzianką w postaci rozładowanego akumulatora - auto stało 5 dni przy -20 st. pod blokiem - mój błąd. Po naładowaniu odpala bez zarzutu - sprawdziłam sobie układ ładowania w autku i okazał się wzorowy.
~kw1nto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Civic to niezawodna japońska konstrukcja, mimo że składany był w Swindon. Silnik, skrzynia, zawieszenie pracują wzorowo mimo dużego przebiegu oraz wieku auta (rocznik '97). Jedynym minusem jeśli chodzi o drobiazgi są niefortunne klamki drzwi (te same spotkać można w Roverach). Mocowanie klamek nie jest wytrzymałe, co wiąże się z koniecznością naprawy/wymiany.
~wojtek_mistrzu
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Rdza i stara 20-letnia elektronika. W moim przypadku: - Rdza: nadszybie (MOCNO), błotniki tylne, za to reszta zdrowa - m.in. podłoga - Seryjny autoalarm lubi świrować - Automatyczne ryglowanie się zamków po przekręceniu kluczyka - nie da się wyłączyć
~katodt@interia.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Czas robi swoje jak w każdym samochodzie, więc co trzeba wymienia się na nowe i jedzie dalej, reszta praktycznie się nie psuje lecz może dręczyć ten pękający kolektor wydechowy, pospawałem ale po 20 tys. znowu pękł, pospawam innymi elektrodami moż nie pęknie.
~jqa
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Gdy kupilem to auto mialo ponad 140 tys km. Mosialem wymienic urwany stabilizator ruchu (drobiazg) i przepompowac uklad sprzegla (auto stalo dlogi czas). Problemem byl jeszcze dziorawy uklad wydechowy, ktorego ostatnia czesc po prostu przerdzewiala.
~darq_
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
mało w niej elektryki ale to co elektryczne czasem się psuje, obie szyby padły, centralny w upalne dni nie zamyka wszystkich drzwi, wkurza mnie piszczenie czegoś w lewym kole (wszystko jest ok a czasem na dołkach popiskuje)
~tajnos_agentos@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Krótko i na temat: przez te niecałe 2 lata użytkowania nie przytrafiła mi się żadna awaria. Tylko pamiętać o wymianie oleju, dolewać paliwa i cieszyć się jazdą :)
~samniewiemkto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
W 3 miesiące ciężko określić awaryjność. Na razie wyszło mnie 10 zł za 2 żarówki. :) Po za tym nie widać żeby cokolwiek miało w planach się zepsuć.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
7,2
~shakal
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Bardzo wysoka niezawodność. Żadnych drobnych usterek.(jedna żarówka)Żadnych skrzypień, poluzowań etc. Z tym, że to jest wersja Japońska nie Angielska.
Honda Civic VI Hatchback