Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW 2015-2017 (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roentgen
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przy wzroście 185cm bez problemu znalazłem ulubioną pozycję za kierownicą - miejsca dużo i najważniejsze - wygodnie. Potężną pochwałę dam Hondzie za siedzenia - są rewelacyjne! Porządnie wyprofilowane, dobrze trzymają na zakrętach, mam wrażenie, że zamówione jakby dla mnie. Z tyłu nie jeżdżę, więc się nie wypowiadam:) Usiadłem z tyłu za sobą i miejsca na nogi jest wystarczająco. Jedyne na co bym narzekał, to fakt, iż nie można włożyć stóp pod...
~Nikodem
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Największy bagażnik w tej klasie aut, z tego powodu kupiłem głównie Hondę, spokojnie można załadować wózek z gondolą, i jeszcze zostaje mnóstwo miejsca, dla naszej rodziny 2+2 wyjazd na wakacje nie jest żadnym problemem, dodatkowo pod osłoną bagażnika jest ogromna wnęka, można upchać pełno towaru, tak samo pod siedzeniami pasażerów z tyłu, ten samochód to lider bez konkurenci!!!
~ss
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Kierowca i pasażer mają mniej miejsca niż np. w Nissanie Pulsar czy Maździe 3, ale przez to czuć lepsze dopasowanie do fotelu i wszystkich instrumentów. Z tyłu jest ok, duży bagażnik, świetnie rozwiązany układ magic seat (rower naprawdę wchodzi na stojąco) i ta półka pod podłogą bagażnika :) dzięki niej bagażnik zawsze jest załadowany, a nic w nim nie widać
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Mam 185 cm wzrostu i nie dotykam dachu głową, jak to można wyczytać w niektórych ocenach chociażby Autocentrum czy AŚ, za kierownicą czuję się komfortową na miejscu pasażera również. Na tylnych fotelach, jak w większości samochodów tej klasy, wygodne miejsce dla dwóch osób
~myram
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Komfort dla kierowcy oraz pasażera z przodu - bardzo dobry. Gorzej wypada tylna kanapa ze względu na brak wsunięcia stopy pod siedzenie kierowcy/pasażera. Dla dzieci jest OK, ale dorośli na dłuższej trasie mogą odczuwać dyskomfort. Za tą przypadłość urywam jedną gwiazdkę.
~Malrok600
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
proponuję nie zabierać dzieci ani żony to jest lepiej ;) a na poważnie jest dobrze ale nie rewelacyjnie, dobierając foteliki dla dzieci trzeba zobaczyć czy nie zabierają za dużo miejsca. Ja jako kierowca nie narzekam, z tyłu jest gorzej...
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Mały rozmiar na zewnątrz, ale w środku jest naprawdę dobrze. Z przodu dla wysokich kierowców problemem może być brak możliwości bardzo niskiego opuszczenia fotela (bak po spodem), a z tyłu pasażerowie nie mogą wsunąć nóg pod fotele z uwagi na ich konstrukcję.
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Na przednich fotelach miejsca nawet dla osób wysokich (mam 187 cm wzrostu) nie brakuje. Z tyłu też jest go wystarczająco, ale minusem jest mało miejsca na stopy (pod przednimi fotelami jest umieszczony zbiornik paliwa) Bagażnik i system Magic Seats rewelacja.
~P_78
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Wysokim osobom powyżej 190cm może nieco brakować miejsca nad głową. Ogólnie niska pozycja w samochodzie, ale jak ktoś kupuje to wie jak się siedzi, nie robiłbym z tego kłopotu. Chcę inną pozycję, wybiorę inne auto.
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Zaskakująco dużo miejsca jak na kompaktowe auto, fotele wygodne, dobrze wyprofilowane i trzymające w zakrętach, po przejechaniu 300 km bez postoju nie czułem zmęczenia,
Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting