Lista ocen Honda City VI (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ojciecmajster
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Co tu można pisać po roku obcowania z autem. Filtry czyste, klima sprawna. W zimie dość szybko odparowują nam szyby (przy włączonej klimie jest jeszcze szybciej, gdyż ona osusza jeszcze powietrze) natomiast w lecie - poezja. Przy upałach pow 30 stopni w autku panuje przyjemny chłodzik. Nie należy oczywiście przesadzać z klimą, gdyż dogodność tą można okupić bólem gardła.
~Dobijacz
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Zimą Honda bardzo szybko się rozgrzewa, i bardzo wydajnie ociepla wnętrze. Boczne szyby z pary oczyszczają się dosyć szybko, czołowa także. Klimatyzacja w tym autku nie jest zabójczo wydajna w bardzo wysokich temperaturach jednak do rozsądnych granic - działa bardzo dobrze. Nawiewy mają dobrze umiejscowione wyloty, spełniają swoją role.
~Dobek
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
szybko się nagrzewa nawet zimą, klima chłodzi jak trzeba(po schłodzeniu wystarcza ustawienie nawiewu na 1) ale od nowości nie mogę pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po jej wyłączeniu mimo ozonowania, odgrzybiania itd, duży problem z parującymi się szybami przy deszczowej pogodzie
~-Marek-
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Szybko się nagrzewa, pierwsze ciepłe podmuchy w zimie czuje już paru chwilach jazdy. Z chłodzeniem też Ÿle nie jest. Co ciekawe, nie miałem jak na razie problemów z nadmiernym parowaniem przedniej szyby, a wiem, że w bratnim Jazzie jest to częste i mocno irytujšce.
~Rafaelo
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Samochód posiada manualną klimatyzację. W warunkach zimowych nagrzewa się dość szybko, co na pewno jest wielkim plusem, jeśli ktoś nie posiada garażu.
~Ludzki
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Tutaj 5 dla Hondy. Dawno temu miałem Civica, który jak zaparował, to trzeba było się zdrowo nawysilać, coby go przewietrzyć. Tu tak nie ma. Brawo dla Hondy.
~Piotr Nowakowski
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Bardzo wydajna z dużym zakresem regulacji. Klimatyzacja włącza się tylko wtedy, kiedy potrzeba.
~Radas
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Doskonale. Zima klima szybko odparowuje szyby. Klimatyzacja automatyczna - bardzo wygodna
~guteusz
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Nie narzekam,w razie dużego zaparowania szyb wspomagam usuwanie klimatyzacją,działa szybko.
~Jarek
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Ogrzewanie nie jest bardzo szybkie. Troche to trwa zanim się nagrzeje