Lista ocen Honda Accord VII (53) - Karoseria

Na liście zabraknie 590 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jachu
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jak to Japoniec, niestety Honda się nie popisała. Trzeba bardzo uważać na lakier który jest miękki. Ale co ważne auto nie gnije pomimo swojego wieku
~WBon
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wiedziałem o słabości hondy (tylne nadkola) wiec za wczasu to zakonserwowałem. Podwozie konserwuje we wszystkich autach. Poza tym nie rdzewieje.
~Michał
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Cienkie blachy podatne na wgniecenia. Korozja u mnie tak nie atakuje wiec puki co jestem zadowolony. Fajnie się i łatwo rozbiera wiec jedno co dobre.
~mateusz607
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Oczywiście są odporniejsze samochody, ale z biegiem czasu widzę, że w hondzie ze słąba blachą również działa zasada "jak się dba tak się ma"
~Marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Dziwne ale dwa Accordy, które posiadam i Accord szwagra nie noszą żadnych śladów rdzy. Może dlatego ,iż są bezwypadkowe.
~Zbigniew D.
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Jak to bywa w Hondzie nadkola tylnie pojawia się rdza. Jak na te lata jakie ma nowe autko to i tak nie jest źle.
~maciek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Rdzewiejące ranty maski,drzwi ,nalot rdzy na podwoziu,lakier z kisielu - i z tego co widzę to się chyba niewiele w tej marce zmieniłoo
~Piotr
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Brak ocynku robi swoje. Póki co malowałem oba tylne nadkola ze względu na występowanie rudej. Brak innych ognisk.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nadkola lecą jak wszędzie ze względu na błędną konstrukcję (wywinięty rant gdzie zbiera się wilgoć i sól). Reszta poprawna.
~Zygmunt
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Już po reperaturkach nadkoli i konserwacjach podwozia ale wciąż gdzieś wyłazi...nie do zwalczenia