Lista ocen Honda Accord V Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW 1996-1998 (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rebok24@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
V stopień nawiewu jest głośny ale znakomicie usuwa wilgo z szyb czyli w deszczowe dni daje rade a reszta stopni 1,2,3. elegancja cicha nie przeszkadza podczas jazdy. w upalne dni przydaje się klima lecz nie mam w mojej wersji takiego bajeru ale tych upalnych dni w polsce jest kilka.
~froniu1983
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Po wymianie filtra kabinowego wentylacja daje radę, choć przydałby się nawiew na tył, w dość dużym aucie. Ciepłe powietrze płynie już jak drgnie wskazówka od temperatury, ale parę minut potrwa jak zrobi sie ciepło na tylnej kanapie.
~Mirek
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jednym słowem - rewelacja. Latem klima naprawdę dobrze chłodzi, zimą natomiast ogrzewanie jest na tyle mocne, że trzeba czasami otworzyć okno, ponieważ można się dosłownie ugotować... dobrze że jest możliwość regulacji :)
~Sharkyleg
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wentylacja działa nieźle, choć przy dużym deszczu nie daje rady z odparowaniem szyb i trzeba się posiłkować klimatyzacją. A propo klimy to po porządnym serwisie w lecie rewelacyjnie chłodzi.
~slawek wlkp
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
no moze byc,tylko troche kompresor słychac po włączeniu klimy.no i szyby parują w deszczowe dni ale klima pomaga,jeden minus to brak filtra kabinowego w tym aucie.
~MASA
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Szybko grzeje. Troche szyby parują ale jak sie weżmie nawiew na maxa to 30 sek i po sprawie. Troche kicha że w japońcach cały zapach na zewnątrz bedzie i wśrodu.
~ce7
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo dobra.Musiałem wymienić jeden przewód (gdyż został niewłaściwie zamontowany w ASO) i chlodnice klimatyzacji.
~Emilio
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo dobrze chłodzi(klima)i szybko nagrzewa.Większość osób narzeka na znacząco parujące szyby,wtedy pomaga klimatyzacja.
~Sharkyleg
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Tuttaj też wszystko ok. Nie polecam tylko włączać obiegu wewnętrznego bo się udusić można czy to w zimie, czy w lecie na klimie.
~robertch@poczta.arena.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
podczas deszczu mocno parują szyby, u mnie pomaga klima, ale ta wersja nie ma jej fabrycznie, trzeba dopłacać...
Honda Accord V Sedan