Lista ocen Honda Accord (1876)

~at1312@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Honda Accord jest spełnieniem mojego marzenia o samochodzie dającym przyjemność z jazdy w pełnym tego słowa znaczeniu - wygoda sposób prowadzenia i co najważniejsze bezawaryjność -- śmieszą mnie opinie ludzi którzy nie mieli nic wspólnego z tym samochodem a wypowiadają się na jego temat generalnie jeśli miałbym coś zmienić to jedynie na model 2.4 lecz nie ze względu na moc lecz na skrzynię - 6-ścio biegową. Jeśli ktoś się zastanawia a moja...
~adam
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Jeżeli warunki finansowe pozwolą, kolejnym samochodem będzie VIII 2.4 Type-S. Doskonałe rozwiązanie dla młodej osoby, która nie chce wywalić całej kasy w samochód, a z drugiej strony interesuje się trochę motoryzacją i lubi mieć niezawodne auto dające frajdę z jazdy.
~oti374@poczta.fm
Honda Accord VIII
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
To co chciałem to mam. Po pierwsze dalej podoba mi sie najbardziej na drodze - przynajmniej w klasie cenowej ponizej 200 tys. (powyzej tej ceny mam jeszcze ze dwóch faworytów). Poza tym dynamiczny, cichy, póki co niezawodny. Może rzezcywiście niezbyt oszczędny ale wiedziałem na co się decyduje. Bgażnik oczywiście mały - ale to się świadomy wybór - jak ktoś chce duży niech kupi Superba.A najlepiej peugeota partnera - pytanie kto z własicieli...
~Anaesthesist
Honda Accord VIII
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca,ale chciałbym,żeby moje odczucia i opinia odnośnie tego samochodu były podobne po przejechaniu 100000km.
~Kellergriss
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Na 5. Jestem bardzo zadowolony z jazdy/eksploatacji/ekonomiczności Accorda. Silnik i zawieszenie bardzo pozytywnie. Komfort, ergonomia w normie jak na 10-letnie auto. Wyciszenie przeciętnie. Sparalnie pozytywnie. Usterki rewelacja. Zapraszam do przeczytania całej opini.
~Jacek
Hatchback 1.8 i 136KM 100kW
Gdyby poprawili wyciszenie, byloby 5 punktow czyli doskonale. A tak na dluzsze trasy, przy wiekszych predkosciach troche ten halas od oplywu powietrza meczy.
~bazants
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Nic dodać nic ująć poprostu Japończyk z duszą. Same pozytywy frajda z jazdy i niezawodność!!! Jak kupisz to przekonasz sie o co kaman!
~km031280@gmail.com
Honda Accord V
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Kocham ten wózek i nie zamieniłabym go na żaden inny...niech nawet i trafi sie jakas naprawa od czasu do czasu...to i tak wygrywa z każdym innym.
4,1
~tzaw
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Generalnie auto się spisuje. Po przesiadce z Peugeota 307 - z którym notorycznie lądowałem w serwisie - mam mnóstwo czasu który poświęcam na wszystko tylko nie na serwis auta. Koszty utrzymania w porównaniu z moim poprzednim autem - na tym samym poziomie (nie licząc mojego czasu). Jak bym zmieniał Accorda - to na autko z napędem na obie osie i chyba Meryna E klasa.
~Darek_Nl
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Hanie posiadam juz 3 lata..kupilem czytajac m.in opinie posiadaczy na autocentrum i mniej wiecej nimi sie sugerowalem dlatego i teraz chcialbym pomoc wystawiajac swoja opinie bo i ona moze sie przydac kiedys komus przy zakupie... nie moge powiedziec zlego zdania o tym aucie..nigdy nie zawiodlo mnie w trasie..zawsze gdy wyjezdzam gdzies moge liczyc na jego solidnosci i bez awaryjnosci:) Posiada fajne wlasciwosci jezdne zwlaszcza przy gumach 16...
Honda Accord