Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback (66) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nikip@wp.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Przestrzen jest przeogromna nic innego w zyciu raczej nie wybiore jest to wielka wygodna limuzyna wszystkie wspolczesne auta (z papieru sie chowaja) MI TO AUTO ZYCIE URATOWALO KIEDY KIEROWCA KTORY PROWADZIL MOJ SAMOCHOD ZASNAL I UDERZAJAC W KILKA SAMOCHODOW KRECAC SIE JAK BACZEK UDERZYLISMY W TIRA WSZYSTKO DOOKOLA ROZBITE A PRZESTRZEN PASAZERSKA NIE RUSZONA POLECAM TO AUTO ZWLASZCZA DLA RODZIN
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Jak pierwszy raz wsiadla moja babcia (akurat na tylnej kanapie za pasazerem) to powiedziala zeby sie odsunac jeszcze z tym przednim fotelem bo ona ma tam kupe miejsca, jednak fotej byl juz na maksa cofniety, hehehe To byl chyba najwiekszy komplement bo uwierzcie mi, ze moja babcia jest potezna kobitka.
~EFI
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
jeżeli chodzi o kabine to ciężko znależć przestronniejsze auto w tej klasie i w tych pieniądzach . bagażnik wersji hatchback jest na średnim poziomie (440 l nie jest specjalnym rekordem)
~Andrzej W. Koniu19@o2.pl
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
nie dość że kierowca ma ful miejsca to jeszcze wszyscy pasażerowie mogą sie prawie położyć i jeszcze jest troszkę. ja mam 196 cm wzrostu więc trochę miejsca potrzebuje a to autko spełnia moje wymagania :)
~Gusfraba
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Tutaj naprawde nie mozna nic zarzucic,auto jest olbrzymie.Sam mam prawie 2 metry a z tylu siedzi sie naprawde bez problemu.Wielki plus dla tego auta,niezaprzeczalna zaleta - mnostwo miejsca.
~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Z tyłu więcej miejsca niż w Mercu 124, zresztą z przodu nie gorzej. Bagażnik trochę za mały jak na takie duże auto (chyba 480l) ale cztery zimówki przy wymianie (15´´) się mieszczą.
~Totosty
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Znajomy porownywal przestrzen z Skoda SuberB - sami wiecie ze u nas jest o wiele miejsca wiecej tylko ze ten samochod kosztuje 8-11 tys a skoda okolo 100 tys :-)
~Aczek93
Hatchback 2.9 i KAT 145KM 107kW
Olbrzymio miejsca. Jestem ciekaw czemu do tej pory nie produkują tych scorpionów one by furore biły. Według mnie to powinny oscary dostać.
~waldasol
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
nie no to to jest extra, i z tyłu i z przodu, oparcia z tyłu regulowane, fotel kierowcy góra - dół jeżdzi(ręcznie ale zawsze) i pompowane fotele z przodu
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
miejsca jest wyjątkowo dużo, siedząc na tylnej kanapie można podróżować z założoną nogą na nogę...i w każdej chwili, bez problemów, można zmieniać nogi... :)
Ford Scorpio I Hatchback