Lista ocen Ford Orion III 1.4 71KM 52kW 1990-1994 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mario.roza
Sedan 1.4 71KM 52kW
trochę mi przeszkadza że słychać wszystkie kamyczki na drodze. wszystko na co najedzie koło jest okrutnie słyszalne i rozchodzi się po całym samochodzie. jazda po bruku to dla mnie tragedia. samochód jest stabilny na dużych prędkościach.
~Robson
Sedan 1.4 71KM 52kW
miękki i nisko zawieszony, czasami trzeba uważać na wertepach. Jest nadsterowny, nie polecam zbyt szybko pokonywać zakrętów, zwłaszcza gdy jest mokro i ślisko; może nadrzucić tył i poślizg gotowy.
~janusz M
Sedan 1.4 71KM 52kW
powazna wada jak na nasze drogi/niskie i miekkie zawieszenie/trudno tym po wertepach i bezdrozach jechac/ za to na równej nawierzchni auto wrecz plynie idealnie.
~DBX1988
Sedan 1.4 71KM 52kW
układ jezdny jest ok lecz ostatnimi czasy dostrzegłem większy luz na maglownicy przez co auto \"myszkuje\" przy prędkościach powyżej 100 km/h
~kiper@o2.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
trzyma sie drogi jak przyklejony chociasz gdyby był troch wyrzszy tzn wyrzej zawieszony to bym sie niepogniewał
~fanatyk
Sedan 1.4 71KM 52kW
w moim przyp[adki sprezyny sie wybily i jest miekki bardzo ale jak jade sam to przyklejony jest do asfaltu
~Wiseguy tiffany-@poczta.wp.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
Trzymane doskonałe nam alusie które poszerzają roztaw kół a pozatym częsci orginalne motorcraft-a
~lesio
Sedan 1.4 71KM 52kW
autem płynie pod warunkiem , że pilnuję się prawidłowego cisnienia w oponach
~Zbyszek Tomsia
Sedan 1.4 71KM 52kW
miękkie i niski zawieszenie, nie na polskie drogi, ale za to świetne auto na trasę.
~Spidi
Obniżony o przód 7mm , tył 5mm. Oryginalne sportowe MC´Persony