Lista ocen Ford Mondeo V Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW 2014-2019 (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toom
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Jest cicho i było cicho. Auto dobrze wyciszone. Dodatkowo postanowiłem poprawić fabrykę i wyciszyć matami wnętrze. Jest jeszcze lepiej, ale niestety dołożyłem sobie zgrzytanie boczków drzwi. Chyba nie warto było, albo jeszcze zareklamuję. Teraz jest cichutko na trasie, ale przy nierównych drogach słychać zgrzyty.
~Łukasz
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
No tutaj się postarali, jest znacznie lepiej niż MK IV choć i tam nie było na co narzekać. Nie słychać prawie silnika. Myślę, że gdyby wziąć benzynę to było by jak w bibliotece. Dla wysokich kierowców mała podpowiedź - nie opuszczajcie fotela na maksa w dół bo o coś trze i przeokropnie skrzypi !!! O jeden ząbek wyżej i jest cisza :)
~Wodnick
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Dobre wyciszenie, podczas jazdy z prędkością autostradową można rozmawiać szeptem bez żadnego problemu. Czasem lekko słychać szumy z okolicy słupków środkowych, ale nie stanowi to raczej większego problemu.
~husk76
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Szum powietrza przez uszczelki szyb w drzwiach tak jakby okno było niedomknięte, z poszycia drzwi słychać przetaczające się koła samochodów jadących z przeciwka
~Bartek
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wyciszenie po prostu powala na kolana. W kabinie jest tak cicho, że warto co chwilę spoglądać na prędkościomierz, bo naprawdę łatwo się zapomnieć.
~Konrad
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
duuuży plus tego auta , jedzie sie naprawde przyjemnie , przy małych ja dużych prędkościach jest naprawde konfortowo
~Ford
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wyciszenie tego samochodu jest wspaniale, nie mówię tu o standardzie mercedesa E klasy jak na forda jest bardzo dobrze
~wojciech1971
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wyciszenie to jeden z głównych powodów dla którego ten samochód wybrałem. Jest idealnie. Cicho jak w klasie premium.
~Awawa
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Rewelacja.jedna z najwiekszych zalet tej fury - lecę 220kmh I Halas jak w insigni czy b8 testosterone przy 140-160
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo V Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
~Tomasz
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Przy prędkości autostradowej można bez problemu rozmawiać przez zestaw głośnomówiący
Ford Mondeo V Kombi