Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2014 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Jeżeli chodzi o układ jezdny to tutaj daje 3 gwiazdki ale to tylko za układ kierowniczy, nie wiem czy tylko mój egzemplarz taki jest czy jest to spowodowane tym że jeździłem samochodami z lepszym układem jezdnym, mam wrażenie że układ jest bardzo leniwy i nie jest tak precyzyjny jak bym tego oczekiwał, no ale nie oszukujmy się jest to kolejny samochód z segmentu D, który ma służyć do robienia kilometrów. Ale bardzo dużym plusem jest...
~Br
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Spodziewałem się twardszego zawiasu, który na zakrętach będzie zapewniał poczucie bezpieczeństwa. Tymczasem Mondeo to ponton na niespokojnym jeziorze - lekko nieprzewidywalne zachowanie to norma, a każdą dziurę czuć na kierownicy.
~jark0
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Jedno z lepiej prowadzących się aut jakim miałem okazję jeździć. Układ jezdny i kierowniczy daję pełne odczucie co dzieje się z kołami i pozwala na szybką reakcję zanim auto wpadnie w poślizg.
~MrWhite
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
W swojej klasie Mondeo prowadzi się bardzo dobrze. Układ kierowniczy jest czuły i pewny, zawieszenie dobrze wybiera dziury ale jednocześnie nie buja autem na wszystkie strony.
~bolshoyrusskiy
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
dużo lepiej zestrojony jak np. w 508 (dysponującym m.in. identycznym motorem), w miarę sztywny i pewnie się prowadzi - jednak na duży minus brak do wyboru wersji 4x4
~Rafał
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Bardzo komfortowy, pewny i precyzyjny w prowadzeniu. Jedynie trochę głośny jak na tę klasę i wielkość samochodu.
~Tomek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Jest ok. Komfortowo. Jeżdżę dosyć szybko a nie miałem jakiś niebezpiecznych sytuacji. Bardzo trwałe
~Daniel
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Dość głośne zawieszenie, może dlatego że buda nie jest wygłuszona. Na zakrętach dobrze się prowadzi i pewnie.
~Jarek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Tu komplet gwiazdek, pewne stabilne prowadzenie, z zachowaniem komfortu.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
7,1
~Jarek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Tu komplet gwiazdek, pewne stabilne prowadzenie, z zachowaniem komfortu.
Ford Mondeo IV Kombi