Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2014 (11) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Jak za tak duży samochód z 2 litrowym dieslem to moim zdaniem jest bardzo dobrze. Oczywiście nie mówię tutaj o cenach i usługach w ASO bo tam każdy samochód będzie drogi. Tą kategorie też ciężko określić dla każdego, dla jednego wydanie konkretnej sumy będzie dużą ilością, dla kogoś innego nie, w mojej ocenie samochód w utrzymaniu nie jest drogi.
~Rafał
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Koszty paliwa zmieniają się w zależności od stylu jazdy, dla mnie do zaakceptowania. Jest to moje drugie Mondeo tej samej generacji, a powodem zakupu ponownego było brak problemów technicznych podczas użytkowania. I na razie nie zawiodłem się. Jedynie regularny serwis.
~jark0
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Średnie spalanie 6,3 l/100 km uważam za bardzo dobry wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę moc silnika i masę auta. Na autostradzie przy prędkości 150 km/h spala około 8 l/100 km.
~Tomek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Ceny przeglądów ok oczywiście poza ASO. Ponieważ ja wymieniałam praktycznie tylko rzeczy eksploatacyjne
~johny_p_exe
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Ceny części nie są w dzisiejszych czasach juz jakoś przedadnie drogie.
~kierowcaforda
Wydaje mi się że pali koło 8litrów w trybie mieszanym miasto i trasa
~bolshoyrusskiy
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
stosunkowo nie dużo pali, a serwis tani
Ford Mondeo IV Kombi