Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW 2007-2014 (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MK4user
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Tutaj muszę obiżyć nieco ocenę. Wprawdzie nie ma rdzy, ale drzwi zamykają się głośno i próżno tu szukać dzwieku jak przy zamykaniu lodówki. Spasowanie też jest kiepskie, szczególnie jak się spojrzy jak leży maska względem zderzaka. Klapa w kombi też nie jest równo spasowana. Widziałem to w kilku egzemplarzach, wiec raczej nie można powiedzieć, że to wina nieudolnej naprawy blacharskiej.
~Aleks
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Projekt karoserii Mondeo może się podobać nawet po tylu latach od jego wypuszczenia. Nie ma co się dziwić - auto jest po prostu dobrze narysowane, a dodatkowe pakiety stylizacyjne jak np. Titanium S dodają charakteru. Mimo wszystko na karoserii dalej można zobaczyć niewielkie ogniska korozji choć jest to nieporównywalna poprawa w stosunku do np. poprzedniej generacji Mondeo.
~Jamesdi
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Wóz ma 5 lat i już drugi raz korozja na rancie tylnych drzwi. Ale lakier wygląda ok - szczególnie, że jest w wersji metalic (czyli dwie warstwy) - po gorszej myjni (tam gdzie szorują zanim zdążysz ochrzanić) nie ma takich rys jak na Skodzie.
~Willy_M
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Niestety mój egzemplarz miał wykwity korozji. Jest to raczej rzadko spotykane w Mondeo IV ale w moim akurat było. Ranty nadkoli z tyłu miały wykwity. A pod spodem to już całkowity dramat.
~Krzysztof
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Co do karoserii dałem 4. Nie jest źle ale ideału nie ma. Wiadomo to Ford :D Jest podatna na zarysowania itp. Aczkolwiek mimo że auto w tym roku kończy 11 lat zero oznak korozji.
~Marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Poza brakiem listw bocznych (norma w obecnych autach) co przekłada się na możliwość wgniotek na parkingu wszystko ok. Ani kropki rdzy jak do tej pory - oby tak dalej.
~kris
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
rdzy ani śladu, kilka odprysków po kamieniach ale na polskich drogach z takim przebiegiem to nie ma tak pancernego auta żeby to wytrzymało...
~Marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Bez zastrzeżeń - sprzedałem auto mające 14 lat - bez żadnych kropek rdzy, czy odprysków. W porównaniu z Passatem B6 - cudo.
~Wojtek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Dość trwała , ładna sylwetka tylko przy tej klasie i wielkości maski można było zaprojektować do niej siłownik a nie drut
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
~Zibi
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Rdzy nie ma na karoserii, pod nią na elementach zawieszenia np już jest, kształt mi się podoba,
Ford Mondeo IV Kombi