Oceny Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW od 2008

Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW od 2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW od 2008

~zadowolony
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Znakomity - jest to mój chyba dziesiąty samochód w życiu ale najlepszy ze wszystkich. Ekonomiczny, wygodny, solidny, bezpieczny, obszerny, doskonała widoczność, zero awarii, cichy, jedzie jak po torach, nie odstaje przy ruszaniu, wydajna dwustrefowa klimatyzacja itd., tylko pakować bagaże rodzinę i Chorwacja albo coś innego POLECAM!!
~Adam
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Duże, komfortowe, wygodne i pojemne auto. Na dodatek ekonomiczne oraz bezawaryjne. Czy można chcieć więcej?!
~Vifer
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Jeden z najlepszych samochodów które posiadałem. Duży z ogromnym bagażnikiem. Idealny dla rodziny. Na trasie jazda nim to czyta przyjemność
~piotrek38-p1
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
BARDZO FAJNY I BESPIECZNY SAMOCHÓD Z SUPER WYPOSAŻENIEM IDEALNIE PASUJĄCYM NA NASZE DROGI
~Damian
~23
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
6,7
~Damondeo
~JanekMondeo
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Bardzo dobra kultura pracy silnika. 115KM to trochę mało jak na taką masę ale jak już się rozpędzi to daje radę. Spalanie rewelacja jak dla mnie. (Silnik)
~karol
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Kupiłem to auto myśląc że ma 140KM,ponieważ nigdy do tego nie przywiazywałem uwagi.I w tej nieświadomości jeżdziłem przez miesiąc czasu.Okazało się że mam 115KM i byłem w szoku że jest tak zwinne i szybkie.Na razie po miesiącu jestem bardzo zdowolony.Przesiadlem się z opla zafiry 2005r 1,9 cdti i myślę że jet on daleko za fordem (Silnik)
~jakub.kawa0@gmail.com
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Czuje się w nim bezpiecznie bardzo mocno przylepia się do drogi jeśli chodzi o wyboje praktycznie ich nie czuć. (Układ jezdny)
Ford Mondeo IV Kombi