Oceny Ford Mondeo IV Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Mondeo IV Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014

~Andrzej
Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Samochód zakupiłem jako siedmioletni z przebiegiem ok. 40 tys km (pewne pochodzenie) i użytkuję go już trzy lata - przez ten okres zrobiłem ok 50 tys. km. Samochód idealny dla rodziny. Posiada ogromny bagażnik, który pomieści naprawdę bardzo dużo. Bez problemu mieszczą się dwa foteliki montowane przy użyciu złącz ISOFIX. Z tyłu jest sporo miejsca na nogi, co pozwala komfortowo podróżować. Silnik mimo, że niewielkiej pojemności jest...
~Marian
Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Jestem bardzo zadowolony z auta. Jest potężne, zapewnia bardzo wysoki komfort podróżowania, daje dużo radości z prowadzenia, potrafi przewieść sporo ładunku! Silnik jest rewelacyjny, jestem fanem wolnossących motorów benzynowych ze względu na ich bezproblemową obsługę, ale po przejechaniu kilku tyś kilometrów moim ecoboost\'em nie wyobrażam sobie posiadania auta bez turbo. Silnik ma nie samowite osiągi jak na swoją pojemność i masę auta!
~TR
Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Duży pakowny samochód, trzy dorosłe osoby na tylnym siedzeniu mają pełny luz.
3,1
~Sławomir s
Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Awaria silnika po przeglądzie Ford auto motive Tarnow
~Polo_WR
Fajne auto gdyby się nie kaszaniło
~Polo_WR
Fajne auto gdyby się nie kaszaniło
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
9,1
~Bolek
Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Zaskakująco cichy. Nawet przy dużych prędkościach. Na prawdę jest dobrze. (Silnik)
~P.
Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Silnik ok. Denerwujace jest brzeczenie przy przyspieszaniu przy ok 2000 obr. Generalnie elastycznosc ok alemogloby byc pare Nm wiecej. (Silnik)
Ford Mondeo IV Kombi