Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014 (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Samochód jest dobrze wyciszony, silnik jest słyszalny tylko przy dużym obciążeniu podczas przyspieszania, szum wiatru nie przeszkadza, fabryczny zestaw audio nie ma problemów z dostarczaniem kierowcy przyjemności słuchania ulubionej muzyki...
~Warsawman
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie narzekam. Tu znów porównanie do Avensis - nie słychać takiego szumu wiatru , co w Toyocie występowało od 110-120 km/h i nasilało się ze wzrostem prędkości. Ale uwaga !! środkowa konsola między kierowcą a pasażerem potrafi niźle zaskrzypieć.
~Maxxx
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Samochod prowadzony spokojnie jest cichy. Trzeba jedynie dobrac odpowiednie opony. Kupilem go na oponach Michelin Primacy, ktore sa fatalne - wywoluja straszny szum, a przy predkosci 60-70 potwornie dudnia, co jest bardzo meczace.
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jest ok do pewnej prędkości. Na autostradzie przestaje już być tak przyjemnie. Nie wiem czy to wina opon czy samochodu, choć opony mam marki premium.
~Adrian
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Już od samego początku kiedy kupiłem samochód pojawiały się stuki, trzeszczenia plastików wewnątrz pojazdu. Teraz te trzeszczenia zagłuszają nawet radio....
~Artur
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
meczacy halas, na autostradzie nie da sie posluchac radia, o zestawie glosnomowiacym lepiej zapomniec ( nie ma sensu dokupywac bloototha)
~Bazyl
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Całkiem nieźle wyciszono całe auto, dopiero przy większych prędkościach, powyżej 140 - 150 km/h zaczyna się większy szum.
~jam
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
do 3000 obrotów jest ok, pow. 3500 - 4000 robi się głośno, później pomimo dobrego przyspieszenia trudno już swobodnie pogadać...
~luqe
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
mogloby byc lepsze, ale nie jest zle. przy szybkiej jezdzie mozna spokojnie rozmawiac
~American X
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Dosyć głośno, ale opony które posiadam są bardzo głośne jak na mój gust.
Ford Mondeo IV Hatchback