Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014 (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jam
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
po 60 tyś. wymiana przepustnicy i naprawa skrzyni biegów, po 100 tyś. - druga naprawa skrzyni i problemy z zawieszeniem. Co 10 - 15 tyś - wymiana świec. Nie polecam niskiego profilu opon (17 cali) bo jeździ się mało komfortowo i szybciej zużywa się zawieszenie (szczególnie na naszych drogach!). Problemy z fabryczną nawigacją - zacinanie i bardzo długie wyszukiwanie trasy. Dwie wymiany odbiornika GPS... Poza tym ok :)
~joorass
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Tylko jedna awaria - padła pompa paliwa co unieruchomiło auto przy przebiegu około 160-170 tys. Poza tym tylko planowa eksploatacja. Auto co miesiąc robi trasę Katowice - Poznań, nigdy nie było żadnych problemów.
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto nigdy nie stanęło na drodze i przestało jechać. Przez 52 tys km użytkowania z powaznych rzeczy była dwumasa ze sprzęgłem i teraz czeka mnie regeneracja maglownicy.
~Rafał
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Poważne usterki? Poważne to może zbyt wyniosłe słowo. Tuleje w tylnych wahaczach to jedyna rzecz jaka mi się przytrafiła przez 2 lata posiadania.
~Adrian
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Po wypadku w którym miałem całą lewą stronę uszkodzoną, auto szybko zostało naprawione, jednak właściwości jezdne uległy pogorszeniu.
~Warsawman
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie miałem poważnych usterek. Też sie dziwię. Oby tak dalej.
~Maxxx
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie mam zastrzezen, przez rok nic sie nie zepsulo.
~deny
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
na razie jest ok, nic nie stuka ani nie puka
~Marek
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jeszcze nic nie nawaliło (na szczęście)
~Andrzej
Jest dobrze