Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014 (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dyplomata1961
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Cisza i jeszcze raz cisza!W mieście z roztargnienia jazda na II biegu zamiast na IV.Uszy nie cierpią:). Nie warto oszczędzać na oponach.Należy ZDECYDOWANIE kupić najcichsze na rynku.Przy przejeździe przez kałuże i szutry nieco zbyt wyraźiste odgłosy dochodzą do wnętrza pojazdu.Auto dobrze "odmuchane" nie ma dokuczliwego hałasu opływajacego powietrza przy żadnej prędkości.
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Uwazam ze jest na bardzo dobrym poziomie, silnik sam w sobie jest cichy, a szumy powietrza przy predkosci autostradowej 150-180km/h nie sa uciazliwe w zaden sposob dla kierowcy i pasazerow. Sa auta lepiej wyciszone ale na tym pulapie cenowym nie mozna sie czepiac.
~Chciałem dobrze...
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
W porównaniu do w/w Focusa różnica jest kosmiczna. Komora silnika bardzo dobrze wyciszona. Można by wytłumić tylne nadkola, wtedy będzie idealnie. I bez tego jest super. przy 140 km/h można normalnie rozmawiać.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
jak na tę klasę nie spotkałem cichszego-zasługa raczej silnika a mniej chyba fabrycznego wyciszenia. Tak czy owak podróżuje się w komfortowej ciszy do 150km/h.Wyraźnie głośniej jest od 200km/h
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
to jedno z najmocniejszych punktów-jest naprawdę cichy .Można śmiało przejechać 1200km bez nadmiernego wysiłku. Cisza w tym wózku to prawdziwy komfort.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
rewelacja! cichy po prostu-do 200km/h a przy polskiej autostradowej nie ma nic lepszego w tej klasie.jeździłem VWPassatem i byłem zaskoczony na minus...
~tony33
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
za mało przejechałem po autostradzie, ale stary fokus niech sie lepiej schowa - to była jego największa wada. Mondeo jest dużo cichsze
~Adgd
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Do 140 km/h nie słychać silnika 140 km/h ciut głośniej ale nie wpływa na komfort rozmowy
~Krzysztof
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Na wolnym biegu silnika nie słychać w aucie. Podczas jazdy przy prędkości 160 km/h hałas nie jest dokuczliwy.
~Gozda
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Do 120km/h jest bardzo cicho,powyżej tej wartości trochę gorzej.
Ford Mondeo IV Hatchback