Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chciałem dobrze...
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Czujniki z przodu i tyłu robią robotę. Przeszklenia są duże, słupki mi nie przeszkadzały, nawet do tyłu wszystko widać bez zarzutu. Samozniżające się lusterka przy cofaniu są pomocne - zero problemów nawet na wąskich parkingach.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
jest duży więc momentami na ciasnym parkingu lub w zaułkach wąskich ulic muszę uważać,przy cofaniu też-przydałoby się jakieś wsparcie-czujniki albo kamera. lusterka dobrze spełniają swoją rolę
~tony33
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Do tyłu raczej kiepsko, stosunkowo niska pozycja za kierownicą w porównaniu do Focusa. Tam siedziało mi się lepiej. może dlatego że mam 170 cm i siedzenie zawsze podnoszę max w górę
~rw
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Bardzo dobra widoczność, zwłaszcza z tyłu w porównaniu z innymi autami tego segmentu, gdzie w nich tylne okno jest dużo mniejsze niż w Mondeo tej generacji.
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Kazdy kierowca sie odnajdzie, chociaz przy gabarytach auta na poczatku parkowanie moze byc troche utrudnione. Czujniki parkowania ulatwiaja sprawe.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
byłoby doskonale gdyby nie gabaryty-nie mam czujników cofania ani kamery więc musiałem jakoś przywyknąć i się nauczyć wyczuwać wymiarów pojazdu.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
brakuje mi czujników parkowania-trzeba przywyknąć do gabarytów. Poza tym w trasie jest jak najbardziej dobrze.
~D.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Cz. parkowania się przydają aby umniknąć obcierek na parkingach w marketach ;) Całkiem spore auto.
~Robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
nie sprawiała nigdy problemów-trochę przy cofaniu wymagało to wprawy.
~Skoczy
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Duże lusterka oraz tylna szyba, brak problemów przy parkowaniu.
Ford Mondeo IV Hatchback