Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Mysle ze jest super, kawal auta, dobrze wyposazonego, bezpiecznego, wedlug ncap 5 gwiazdek, autko tansze niz konkurencja Vag drozsze nic konkurencja francuska ktora ma duzo awarii systemow elektronicznych, tutaj jest stabilnie podntym wzgledem. Moj drugi ford i mysle ze nie ostatni.
~Robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
ma to ,co potrzeba i jest przy pojemny i wygodny. Auto które daje przy rozsądnych kosztach dużo frajdy z jazdy-potrafi być oszczędne ale i też ma czym pognać: podczas próby maksymalnej prędkości uzyskałem 230km/h przy katalogowym 215km/h więc ma zapas mocy i możliwości.
~sławek
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
nic dodać nic ująć , byłem na jazdach testowych suvami honda crv,mazda cx5,kia,tuscon,touran, zostaje przy mk4, słabe silniki benzynowe ww. do tego kupa plastiku w środku, wyższe spalanie nie o 1l-1,5l tylko nawet 3l
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
jak do tej pory nie znalazłem niczego lepszego za taką cenę-usterkowość wciąż żadna a materiały we wnętrzu ,ich trwałość i wykonanie jak najbardziej odpowiadają cenie.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
kupując z dużą zniżką uważam ,że trafiłem okazję, natomiast cennikowo i tak nie byłoby bardzo drogo w porównaniu w tej klasie. jak do tej pory nic nie skrzypi ani nie odłazi
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
drobne niedoróbki są-w tym żenujące oberżnięcie podsufitki przy przedniej szybie...ale poza tym ujdzie .Gdyby się postarano to kto wie?
~Skoczy
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Mondeo z silnikiem benzynowym będzie długo w cenie, wyposażenie za te pieniądze wydaje się być całkiem niezłe.
~D.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
W tej chwili są super promocje i jak się człowiek postara to można nabyć mondeo w cenie focusa.
~Gozda
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Jakość jest na bardzo wysokim poziomie.
~tony33
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
"za te pieniądze Panie" nie kupi się nic lepszego
Ford Mondeo IV Hatchback