Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014 (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chciałem dobrze...
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Skrzynia manualna. Nie bierzcie automatu!!! Jeździłem Kugą 1.5 ecoboost. Wygoda niesamowita, ale skrzynia ociężała. Do jazdy emeryckiej, na autostrady. Mój manual - skoki krótkie, zawsze wskakuje na właściwy bieg. Super zestopniowana.
~tony333
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
mały dyskomfort, przy dojeżdżaniu do skrzyżowania i wyhamowaniu niemal do 0. Dwójka mogłaby "wyciągać" w takiej sytuacji auto, a nie za bardzo daje radę i trzeba raczej korzystać z jedynki.
~Robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
nigdy nie haczyła ani się buntowała-trochę za mało elastyczna w mieście . Na pewno precyzyjna przez cały okres użytkowania i bez oznak zużycia przy 170tys.km. przebiegu.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
biegi ładnie wchodzą-żadnych zgrzytów i haczenia. Przełożenia są w miarę krótkie ,co ja akurat lubię. Zestopniowanie jest odpowiednie. Sprzęgło mogłoby być ciut bardziej miękkie.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
biegi wchodzą bez oporów i tak jak lubię czyli krótkie skoki lewarka.mogę ocenić ,że jest precyzyjna choć pewnie można by coś poprawić-ostatecznie jednak nie jest to wyścigówka
~tony33
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Lekki opór przy wrzucaniu biegów(może mógłby byc mniejszy). Fajna długawa jedynka, dwójka i trójka to rewelacja w mieście, a szóstka w trasie to spokój i cisza.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
nie haczy ,dobrze wybiera biegi ,skok lewarka niezbyt długi a raczej krótki .Świetna po prostu jak na tak zwykłe auto
~Adgd
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Doskonale spasowana - zmiana biegów to czysta przyjemność. Pokuszę się o stwierdzenie, że skrzynia chodzi lepiej niż w passacie.
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Chodzi płynnie, z delikatnym oporem, czuc ze biegi wskakuja wyraźnie na swoje miejsce. Brak uwag.
~sławek
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
precyzyjna,wszystko ok.przydatna 6 w trasie i nie tylko,komputer podpowiada wrzuc 6 bieg juz przy 70
Ford Mondeo IV Hatchback