Lista ocen Ford Mondeo III (16)

~Re5pect
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Samochód spełnia moje wszelkie wymagania, duży i pojemny, na spokojnie na najwyższym możliwym ustawieniu fotela nie mam problemu żeby wsadzić nad siebie rękę a mam 192cm wzrostu. Elastyczny silnik który zbiera od dołu, jednak musi być zadbany. Skrzynia (u mnie 5 biegowa) dobrze dobrana do silnika 2.5 v6, (5 bieg, 3000rpm = 120km/h). Fordowskie silniki z opinii wielu osób lubą pić olej i tak samo było w moim przypadku jednak płukanka silnika...
4,1
~Maniek
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Tutaj niestety wady: tak jak inne opinie potwierdzam bardzo kiepskie blachy. Auto 3 - letnie naprawiane wszystkie drzwi - teraz naprawa lub chyba wymiana 2 drzwi z prawej strony. Wykwity rdzy na razie pod farbą na klapie silnika od wewnątrz, na bagażniku. Kiepskie i delikatne plastiki zderzaków. Ale na szczęście jest gwarancja na blachę. Mimo tych minusów polecam Mondeo - to dobry samochód.
~stapoz
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
W porownaniu do Omegi: minusy: - gorsze zawieszenie do miasta - mniej aksamitna praca silnika na biegu jalowym - nie moge przyzwyczaic sie do recznej skrzyni (automatem jezdzilem 4 lata) - mniej luksusowo urzadzone wnetrze plusy: - osiagi o niebo lepsze - prowadzenie bez porownania lepsze - wyciszenie lepsze - lepsza precyzja ukladu kierowniczego - lepsze bezpieczenstwo (ESP, ASR, 8 pouszek, skuteczniejsze hamulce) - rozrzad na...
3,5
~Bogdan Katowice
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Dobre ale niestety nie ekonomiczne autko, silnik dla entuzjastów v6, auto bardzo pojemne, duzo miejsca dla pasazerów, bagaznik duzy ale np z porownaniem ze skoda octawia myśle ze mniejszy. brak schowków, rewelacja to ogrzewanie przedniej szyby, jazda fordem to przyjemność utrzymanie go to niestety grubszy portfel
~wrocek
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Silnik daje dobre osiągi i wysoką kulturę pracy, podobno silniki bardzo żywotne jednak droższe w utrzymaniu niż 4 cylindrowe ale warto dopłacić czasami przy wymianie części bo jazda całkiem inna niż w mniejszych pojemnościach. Wysoki moment obrotowy sprawia, żę z wyprzedzaniem nie ma problemów, nawet bez konieczności redukcji. (Silnik)
~dominic decocco
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
To sie nazywa AUTO, silnik 170 KM, naprawde dobry i bezawaryjny, prowadzenie, zawieszenie - bezbłędne, miejsca w środku na piątkę. Ciężko się do czegoś doczepić , mam full wypas , ksenony, klimatronik itp, a co ciekawe mam go od 2óch lat i nic w nim nie robie, kupiłem z przebiegiem 90 tyś. ale uwaga! oglądałem parę egzemplarzy i trzeba być ostrożnym , te proponowane przez komisy to w 99% złom. Jeśli kupisz pewny egzemplarz to nie ma szans...
~paweł_janeczko
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Samochód jest ok. Trafił w moje ręce niespodziewanie i teraz jest oczkiem w głowie. Silnik radzi sobie z wysoką masą. Dodatkowe bogate wyposażenie uprzyjemnia podróże. Brak korozji tylko poprawia samopoczucie przy korzystaniu. Polecam, zadbany egzemplaż posłuży na długi czas.
~qba
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
nie ma co się podniecać, ale jest to doskonałe auto rodzinne, nie wyobrażam sobie go z mniejszym silnikiem
~wojtass
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
mocny, dobrze wykonany samochód z pełnym wyposażeniem-komfortowy, stosunkowo nie drogi w eksploatacji, godny polecenia
~atb
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Nie jest źle, choć mocy wcale nie czuć, ale uwaga, nawet nie wiesz kiedy przekraczasz 140 - 150 km/h (Silnik)