Oceny Ford Mondeo II Sedan 1.8 TD 88KM 65kW 1996

Najnowsze oceny Ford Mondeo II Sedan 1.8 TD 88KM 65kW 1996

4,1
~tolekx
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
Pomimo przebiegu 216 tyś km spisuje się świetnie.Początkowo podchodziłem do tego auta dość nieufnie ale teraz moja opinia jest jednoznaczna. Jest to bardzo niedoceniane auto. Wbrew różnym opiniom silnik 1.8 TD spisuje się świetnie, jedynie należy pamiętać o czym poinformował mnie mechanik że świece grzeją się o wiele dłużej niż to pokazuje kontrolka. Tak więc należy go w zimie dłużej grzać. Pewnym minusem jest również przewietrzanie....
~albrap@wp.pl
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
Fajny wygląd, pakowne autko, świetny na dalsze wypady lub wyjazdy za granice,drobne usterki przegrywają z zaletami,cena umiarkowana,a części cenowo są na jednakowym poziomie w stosunku do innych marek.Przy intensywnej jeździe po polskich drogach i zachodnich ale również przy odpowiedniej eksploatacji autko nie stwarza problemów.
~arek
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
wydaje mi się ze auto warte do głębszego rozpatrzenia - jest ładne miłe i przyjemne zarówno dla porwela jak i pasażerów. Ja na razie jestem bardzo zadowolony - jednak niech go kupują osoby które nie mają cieżkiej nogi :)
~Mondzik
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
Bardzo fajny samochodzik. Moj egzemplarz ma juz ponad 300 tys a jeszcze mi sie nie zepsul w trasie( oprocz tego ze kiedys na autostradzie wyrwalo mi dolna oslone silnika ;) ale to dlatego ze zle ja przykrecili przy wymianie oleju hehe :) )
~irecki
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
Jak na auto tej klasy - to chyba mistrzostwo świata ( w bagażniku można zmieścić TICO albo malucha !! Mało pali a na autostradzie 180 bez problemu wyciska Miejsca pod dostatkiem nawet dla 2m pasażerów. SUPER
~moana3@op.pl - Jurek
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
gdyby nie ten słaby nawiew przedniej szyby to na razie zero negatywnych uwag.
3,7
~szczygiel
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
dużo ludzi narzeka na fordy ale nie jest wcale tak zle przynajmniej przez ten pierwszy rok, częći nie są najtańsze to fakt, ale jeśli trafi się zadbany egzemplarz to nie naprawiamy go zaczęsto
~robert starogard
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
ogolnie ok tylko oszczedniejszy moglby byc ,cenoeo czesci chyba nie tak zle za tylny i srodkowy tlumik z montazem dalem300zl dobra cena??
3,6
~rafal
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
auto spisuje sie dobrze,choc mam pewne zastrzezenia jesli chodzi o pierwszy rozruch w okresie zimy.
~sara
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
jako disel sprawuje sie bardzo dobrze zima odpala bez problemu,mało pali,nie trzeba w niego duzo wkładac .Jestem bardzo zadowolona choc dużo nim jeżdże nie trzeba w niego wkładac pieniedzy
Ford Mondeo II Sedan