Lista ocen Ford Mondeo II (54)

~matias5grzywi
Hatchback 2.5 ST 200 205KM 151kW
Osiągi bardzo dobre, komfort jazdy dzieki fotela RECARO wysoki, ceny czesci nie przerazaja nieco gorzej jesli chodzi o kwestie silnika lub czesci blacharskie i szczegoly typu jakies zaslepki z ktorymi ciezko o dostepnosc... i najwazniejsze... to auto posiada dusze ;) jest to moja Smerfetka ;)
~Kamillos86
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Wyróżniające się autko z tłumu. Do pozazdroszczenia przez każdego kierowce innej wersji Forda i nie tylko. Posiadam rzadki kolor karoserii (niebieski ST) co potęguje strone wizualną. Na światłach często pierwszy, ale to już niektórych użytkowników innych pojazdów boli ;)
~dziedzicr@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
za 90 tys (bo z dodatkami) autko o odpowiedniej mocy, duże, przestronne; brak kompleksów na drodzę i bezpieczeństwo czynne ze względu na spory zapas mocy i momentu, brak problemów z wyprzedzaniem; niestety dynamiczną jazdę okupuje się wcześniejszą wymianą tarcz ham. i opon ale przecież nie jest to samochód dla kogoś z przepukliną (i jeżdżącego w kapeluszach - pewnie większość wie o czym piszę)
~Łukasz
Hatchback 2.5 ST 200 205KM 151kW
Jestem bardzo zadowolny. Te auta w tech chwili można kupić za naprawdę śmieszne pieniądze, a mój egzemplarz ma bardzo bogate wyposażenie.
~Krzysiek
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Napewno następnym samochodem będzie ford i napewno będzie to mondeo. Miałem vectrę , miałem passata , miałem bmw i miałem avensisa . Jak dla mnie mondziak jest THE BEST
3,8
~Mr T
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Ok ale bez rewelacji jeżeli chodzi o niezawodność auta, wprawdzie nigdy nie stanęło na drodze, ale denerwują drobiazgi. Plus za rewelacyjne zawieszenie ze sprężynami H&R - trochę twardo ale zakręty łyka jak proste odcinki drogi, dynamiczny silnik, minus za żle zestopniowana skrzynię - nastawy na ekonomię i autostradę. Peugeot 406 2.0 mojego znajomego ma krótszą piątkę niż mondeo 4, ale za to pali więcej niż moje auto z 2.5 L silnikiem.
3,5
~Voyteck
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Elastyczny, zrywny a jednocześnie przyśpieszający tak, aby pasażerom przypadkiem obiad nie wrócił. Możliwe, że jest to spowodowane wielkością autka, niemniej jednak fakt przyśpieszania głównie odnotowuje się w lusterku wstecznym - a nie przez efekty specjalne zwiżane z przewracaniem się ostatniego posiłku. (Silnik)
~sboz@alatus.com.pl
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Doskonale daje sobie radę z 1,5 tonowym kombi. Nic dodać, nic ująć. (Silnik)
3,7
~Pawel
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Bardzo dobrze jezdzacy samochod. Fantastyczny, bardzo elastyczny silnik. Ale ciagle psujace sie drobiazgi skutecznie mi ten samochod obrzydzily.
2,6
~P. Prałat
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
co tu ukrywać na codzień jeżdzę 18 letnim najmniejszym z mercedesów czyli 190 a mondeo tylko gdy się śpieszę lub muszę coś przewieżć i w porównaniu z mesiem ford do jest MASAKRA! i do tego ten skręt czyli średnica zawracania w granicach województwa i te stuki i te dzwięki przechodzące na całą karoserię nie wiem po co go kupiłem ale wiem dlaczego - bo jestem troszkę walnięty (Układ jezdny)