Lista ocen Ford Mondeo I (73)

~marix498@o2.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Auto całkiem niezłe. Na pytanie czy kupiłbym jeszcze raz odpowiedziałem tak. Jednak najchętniej wybrałbym "nie wiem". Auto ma wady i zalety, nie urzeka wyglądem, dynamiką, ekonomicznością itd.... Ale najwazniejsze że jeździ
~Gaffel
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Szukalem auta dobrego, taniego ladnego i z duza mozliwoscia przewozu troche wiekszej ilosci bagarzu. Ford Mondeo kombi jest idealny, dla rodzinki z 2 dzieci mozna zapakowac bagarznik i jechac na Mazury bez problemu i oszczednie. Do prac nadaje sie na start dla mlodego rzemielsnika ktory zmniesci drabine 6kte i nie mla ilosc materialow.
~crazyjoe@tlen.pl
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
z malym minusikiem... takim tyyycim... na wskazanie dmuchaw i odparowywanie szyb... poza tym... gdyby sie nie zestzrzal - a propo - ZADNEJ ALE TO ZADNEJ RDZY - gdyby nie trzeba bylo rodzinnego MiniVana i gdyby to byl TDi i gdyby mial jak na te czasy lepsze wyposazenie w srodku nigdy ale to nigdy bym go nie oddal. Jesli sie o niego dba potrafi sie odwdzieczyc bardzo ale to bardzo dobra eksploatacja bezawaryjnoscia i wygoda jazdy.
~hose
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Godny polecenia, niesłusznie niedoceniany ale dzięki temu tańszy od konkurencji. Z silnikiem 1.8TD nie polecam dla szukających dynamicznej, ostrej jazdy.
2,9
~Arek
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Nigdy wiecej forda, sprzedalem za grosze bez zalu (chociaz moglem wczesniej za wieksze pieniadze)dolozylem troche i kupilem starsze 1.9tdi i jezdze bez stresu ze znowu cos sie zepsuje albo nie wroce z pracy do domu. Nie pisze dlatego zeby zepsuc opinie forda, taka jest po prostu prawda, wystarczy poszukac opini o tych samochodach na forach.
~^fif^
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Jak napisałęm wyże, dokonałem takiego wyboru i nie żałuje. Jedyne na co trzeba uważać przy zakupie to na przebieg i na korozje. Jeśli atuko było garażowane i serwisowane wszystko będzie OK:)!
~rustin
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta,duże,wygodne.A jak czytam o nowych dieslach typu tddi i tdci to ciesze się że moj tak dobrze się sprawuje mimo tych wszystkich lat
4,1
~blokbart@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Coś mi brakuje w tym aucie, ale jeszcze nie wiem co. Ogólnie jestem zadowolony i mam nadzieje,że autko będzie mi służyć bez dokładanie kasy.
4,1
~mqriusz
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Od razu w oko rzuca się silnik, a dokładnie jego spalanie - jak na takie gabaryty 5-5,5l/100km. Plecak (bagażnik kombi) bardzo pakowny, po złożeniu foteli przewoziłem kanapę o długości 2m. Po złożeniu przednich jest chyba z 3m długości. Bardzo wygodny, dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów. Wnętrze jak na lata produkcji całkiem, całkiem. Fajny \"bajer\" to otwierana klapka wlewu ze środka. Ładny wygląd zewnętrzny, szczególnie przód....

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Jeśli szukasz taniego wygodnego, praktycznego auta z bardzo dobrym wyposażeniem warto wziąć pod uwagę. denerwować mogą nieco drobne usterki, które jednak nie zatrzymają w drodze, ceny części to średnia półka. Mimo wszystko dobrze wspominam mundka:)