Lista ocen Ford Mondeo Vignale (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Spalanie auta to poziom w mieście 6,8-7,5 w zależności od techniki w trasie natomiast jest to przy prędkości autostradowej 7 a przy ekonomicznej jeździe nawet poniżej 6 litrów. I teraz najważniejsze...wraz z zakupem auta dostałem darmowy serwis i 5 letnią gwarancję oraz ...i to jest najfajniejsze nie widzę w ogóle serwisu, jest przegląd opiekun przyjeżdża podstawia samochód zastępczy i zabiera mój, wymieniam opony na zimowe...przyjeżdża...
~Jarosław
Liftback 2.0 TDCi 180KM 132kW
Jeżdżę nim codziennie do pracy 40km w jedną stronę, połowę w mieście (często w korkach) połowę na drodze ekspresowej. Jeżdżę w tempie "jak wszyscy". Średnie spalanie 6,2-6,5 l/100km. Na autostradzie (160km/h) - 7,6 l/100km.
~fx
Sedan 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Przebieg mam obecnie 18000 km, w trasie z normalnym ruchem można spokojnie zrobić średnią poniżej 6l, autostrada przy 140 to spalanie ok 6,5l. Jazda w dużym mieście wychodzi około 7l.
~pk
Sedan 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Średnio pali mi około 10 litrów (raczej tereny podmiejskie), w trasie na aktywnym tempomacie przy 90km/h potrafi zejść do 7l.
~deV
Sedan 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Spalanie 7.5 litra przy średniej 140 na autostradzie, 4,8 przy relaksacyjnej jeździe na drogach krajowych.
~Artur K
Kombi 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW