Lista ocen Ford Kuga III (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Układ jezdny precyzyjny, dla mnie troche za twardy ale mam wersję ST line. Wcześniej jeździłem Citroenem c5 x7 na zwykłym zawieszeniu.Precyzja prowadzenie bardzo wysoka. Przetestowałem na górskich krętych drogach przy pełnym obciążeniu. Nie najlepiej niweluje poprzeczny nierówności nawierzchni. W porównaniu z poprzednią wersją Kugi jest gorzej w moim odczuciu. Starsza Kuga prowadzi się jak osobówka a nowa jak suw. Może to tylko moje odczucie...
~Piotr
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Typowo fordowski, od dawna chwalony i się z tym zgodzę. Kompromis pomiędzy komfotrem a stabilnością na drodze. Wybrałem celowo wariant bardziej miękkiego zawieszenia przy Tiatnium X. Jeździłem demo ST Line i faktycznie był dla mnie zbyt twardy. Zamówiłem Titatnium X.
~Dominik
SUV Plug-In 2.5 EcoBlue 225KM 165kW
Wersja St line X i przyznam, że do jazdy około miejskiej, na nasze dziury trochę za twarde, czasami zbytnio podskakuje. Za to trzymanie się jezdni, manewrowalność, odczucia z drogi super. Wiadomo coś za coś.
~Arek
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Auto prowadzi się dobrze choć czuć otyłość SUV i wysoki środek ciężkości. Na poprzecznych nierównościach podskakuje tył, czasem słuchać jak zawartość bagażnika podskakuje i opada.
~Kierowca Forda
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ford - wiadomo, że prowadzenie jest perfekcyjne. Utwardzone zawieszenie świetne na równej drodze. Na polskiej dziurawce międzymiejskiej stan drogi daje się we znaki w kabinie - głośno
~Mariuszpp
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Tutaj muszę powiedzieć jak się zdazy że wszystko inne działa i nic nie irytuje, hamulce nie piszczą to można poczuć przyjemność z jazdy.
~Gregor
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Całkowita masa samochodu sprawia że samochód boksuje na śliskiej nawierzchni, wersja z napędem 4x4 byłaby lepszym rozwiązaniem
~Slavko
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
teraz jest okres zimowy i pieknie sie trzyma drogi - oczywiście latem tez było b. ok.
~Stryju86
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo poprawnie i przewidywalnie, naprawdę bardzo łatwo i przyjemnie prowadzi się to auto
~Krzysiek
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Ford. Auto trzyma sie drogi jak przyklejone. Nie buja, nie myszkuje. Po prostu jedzie tam gdzie sobie życzę.