Oceny Ford Aerostar

Oceny Ford Aerostar – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Aerostar

~wolfenstein_pl@hotmail.com
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Słaba ekonomika szczególnie automat. W śnieżną pogodę nie daje się nim jeździć - cała masa jest na przedniej osi która grzęźnie a napędzany tyl powoduje jedynie ślizganie kółek. Pomimo wielkości mniej bezpieczny w wypadku niż w miare nowocześnie zaprojektowany sam. osob. - przeczytajcie dane amerykańskich testów zderzeniowych. Dostęp do silnika żaden - trzeba go wybudowywać z pojazdu prawie że do wymiany świec zapłonowych. Prowadzi się jak...
~andyrudy@poczta.onet.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Jak na maleństwo przystało jest jedyne w swoim rodzaju, łużyło mi wiernie przez 3 latka, i to w pracy po kraju, no a teraz się nim pewnie golę. Bardzo bezpieczne, chyba lepiej niż Volvo ;)) ,sama rama i żadnych stref zgniotu! Za to 10pkt bym jeszcze przyznał. A jaka oszczendność na blachach! Każde autko ma inne życie a wienc wszystko zależy od egzemplaża i porzednich właścieli. Bardzo fajne do zabawy tuningowej, silniczek można wzmacniać albo...
~killer@post.pl
Minivan 4.0 V6 XL 155KM 114kW
Silnik 3.0 V6 może i trochę pali ( na trasie przy spokojnej jeździe tak do 120km/h i bez gwałtownych zrywów 10l/na 100 km w mieście przy dość ostrej jeździe po mieście nawet 16l/na 100km),ale biorąc pod uwagę to że samochody z silnikiem 1.1 potrafią palić też 12l/ na 100km to nie jest, aż tak dużo.Pozatym jest bezawaryjny trzeba dbać tylko o olej, filtry i płyny. Pozatym nie ma potrzeby tankować paliwa V-power bo i tak silnik ma odpowiednią...
~mardan03@gmail.com
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Autko jest wygodne,czujesz się w nim bezpiecznie! Idealne na podróże!!! Spalanie w mieście może odstraszać ale za to przyjemność z jazdy jest ogromna!!! Deska jest ładnie skonstruowana ja na van-a - miło dla oka no i te fotele - BOMBOWE!!!!
~rena1908
Minivan 3.0 EFI V6 XL 137KM 101kW
Samochodzik idealny dla kobiety. Duży, wygodny a przede wszystkim bardzo ekonomiczny i bezpieczny. Jak się o niego dba jest niezawodny. Przemierzam nim co tydzien prawie 1000km i nigdy mnie nie zawiódł. Z serwisem nie ma problemów (drobiazgi naprawią na każdej przydrożnej stacji serwisowej) ale najlepiej udać się do osób, które mają pojęcie co naprawiają bez podejścia "a może się uda". Polecam bo to wygoda za niską cenę.
3,6
~ptysie@o2.pl
Minivan 4.0 V6 XL 155KM 114kW
Dla mnie jest to super autko dla rodziny,wyjazd na wczasy czy przewóz osób lub towaru.Wielka przestszeń poprostu totalny luz[to nie osobowy].Wadą dla mnie to słaby promień skrętu ale to nic po 5ciu latach jazdy tym autem można się przyzwyczaić.
~Krzychoz@interia.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
extra samochód dla rodziny,niestety za remont skrzyni musialem zaplacic 3000 zl ,moge kazdemu poradzic serwis w Bialce Tatrzanskiej nazwisko Liptak dalej nie pamietam, poza tym ciezko w zimie szczegolnie jak nie sie dobrych zimowek,poszukuje pompy do klimatyzacji.
~wjurkow@opi.org.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
samochód który w zamian za dobre utrzymanie odpłaci niezawodnością i dużym konfortem w podróży... dla posiadaczy instalacji gazowej - butla zaintalowana z tyłu poprzecznie - warto zrobić półkę odzyskują dzięki temu przestrzeń "bagażową" nad butlą... (samochód w wer. 7 osobowej nie ma nadmiaru przestrzeni na bagaż)
~shakal
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
bardzo dobry samochod bardzo dobry silnik mocny wyprzedzanie to tylko moment amerykanski silnik nie do zdarcia czesci nie sa wcale takie drogie i przywoza mi je do domu za 5 dych wygoda bez slowa zarzutu jedyna wada to dlugie mycie bo na stacji w myjniach nie maja takiego programu
~viam@op.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Za niewielką cenę amerykański pojazd no, co prawda minivan ale 6 osób na drugi koniec Europy można zabrać w ciepłym kraju się nie zgrzać po kilkunastu godzinach wysiąść i jeszcze można iść na piwko- super autko!!! Wiem są lepsze, ale aerostara gorąco polecam.